Naujame prekybos centre Dvarčionyse duris atvėrė ir „Maxima“

2022 m. liepos 21 d.

Ketvirtadienį, liepos 21 dieną, Dvarčionyse atidaryta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė. Ji pakeitė daugiau nei 20 metų šiame rajone veikusią kitą „Maximą“. Naujoji parduotuvė įsikūrė neseniai pastatytame prekybos centre, Keramikų g. 4. Į parduotuvės įrangą prekybos tinklas „Maxima“ investavo daugiau nei 350 tūkst. eurų.

„Naujoji mūsų parduotuvė atidaryta Keramikų gatvėje, kaip ir prieš tai buvusi. Tad Dvarčionių „Maximoje“ įpratusiems apsipirkti pirkėjams toliau važiuoti nereikės. Tačiau nauja parduotuvė yra daugiau nei du kartus didesnė ir žymiai patogesnė, joje laukia platesnis asortimentas“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Parduotuvės prekybinis plotas viršija 609 kv. m. o bendras plotas beveik siekia 1240 kv. m. Joje veikia trys paprastos ir penkios savitarnos kasos. Lauke įrengtas taromatas. Šalia naujojo prekybos centro – apie 30 parkavimo vietų aikštelė.

Naujoje parduotuvėje pirkėjų patogumu rūpinsis 21 darbuotojas. Parduotuvė turi platų kulinarijos, konditerijos bei šviežio ir šaldyto maisto prekių asortimentą. Pirkėjai taip pat ras gausų šviežių daržovių ir vaisių pasirinkimą.

„Dvarčionys yra įsikūrę tolėliau nuo Vilniaus. Arčiausiai esančios parduotuvės išsidėsčiusios Galgiuose ir Saulėtekyje. Formuodami parduotuvės asortimentą į tai atsižvelgėme, todėl pirkėjai galės rinktis ne tik iš platesnio būtiniausių prekių asortimento, bet ir mėgautis dideliu šiltų bandelių pasirinkimu“, – teigia E. Dapkienė.

Pirmąsias dienas po atidarymo pirkėjų laukia daug specialių pasiūlymų: liepos 21 d. – rugpjūčio 21 d. į pirkėjų AČIŪ kortelę sugrįš 5 proc. nuo pirkinių sumos. Tuo metu liepos 21 – 24 d.  AČIŪ kortelė tekainuos 1 euro centą. Pirmosiomis naujosios parduotuvės darbo dienomis apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų, siekiančių net iki 50 procentų. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei www.maxima.lt.

Šiuo metu lietuviškam prekybos tinklui „Maxima“ priklauso 251 parduotuvė.

Pagalba