Pasiskiepyti – dar paprasčiau: prie „Maximа“ parduotuvių Vilniuje ir Kaune lauks skiepų autobusai

2021 m. liepos 21 d.

Mobilus skiepų kabinetas ant ratų suteikia galimybę pasiskiepyti vos per kelias minutes be išankstinės registracijos. Šią savaitę Vilniuje ir Kaune galima pasiskiepyti ir prie kai kurių „Maxima“ parduotuvių.

Jau šiandien, trečiadienį, liepos 21 dieną, visi norintys pasiskiepyti laukiami Vilniuje, Salininkuose, prie parduotuvės „Maxima XX” (P. Žvirkos g. 1). Mobilus vakcinacijos autobusas atveš 200 „Janssen“ (gamintojo „Johnson & Johnson“) vakcinos dozių. Skiepijimas vyks nuo 16 iki 20 valandos.

Ketvirtadienį, liepos 22 dieną, nuo 11 iki 19 val., Kaune bus galima pasiskiepyti be išankstinės registracijos prie parduotuvės „Maxima XXX“, Savanorių pr. 255. Mobiliame skiepų kabinete ant ratų kauniečiai ir miesto svečiai galės rinktis  „Vaxzevria“ („AstraZeneca“) ir  „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) vakcinas.

„Visada rūpinamės savo darbuotojų, klientų ir partnerių saugumu. Taip pat siekiame, kad kiekviena bendruomenė greta mūsų būtų sveikesnė ir saugesnė. Suprantame, kad parduotuvės yra žmonių traukos taškas, tad palaikome skiepų autobuso iniciatyvą ir nuolat bendradarbiaujame su Sveikatos apsaugos ministerija bei savivaldybėmis. Norime, kad vakcinos nuo COVID-19 pasiektų kuo daugiau žmonių. Visi kartu mes galime apsaugoti save ir kitus“, – sako lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Skiepijimas kabinete ant ratų vykta be išankstinės registracijos, tereikia turėti asmens dokumentą. Nepilnamečiai, 12–16 amžiaus vaikai ir paaugliai, į mobilų vakcinavimo centrą turi atvykti su tėvais ar globėjais. Gyvoje eilėje skiepo laukiantiems ar jau pasiskiepijusiems žmonėms „Maxima“ suteiks galimybę nemokamai atsigaivinti vandeniu.

Savo ruožtu sveikatos apsaugos specialistai pažymi, kad skiepų autobusas suteikia progą susitrumpinti laiko intervalą tarp pirmo ir antro skiepų nuo COVID-19. Revakcinacija „Vaxzevria“ skiepu galima po 28 dienų, o „Comirnaty“ – 21 dienos. Tad apsaugą nuo pavojingos ligos galima susikurti greičiau – tiesiog pakeliui iš parduotuvės.

Vienas asmuo paskiepijamas maždaug per 3 minutes, o po to 15 minučių rekomenduojama ramiai pasėdėti prie skiepų autobuso.

Daugiau informacijos apie skiepų autobusų stoteles Vilniuje ir Kaune.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba