Paskelbti 2021 metų „Lietuvos maximalistai“ – pasidalins 90 tūks. Eurų fondą

2021 m. rugpjūčio 25 d.

Laimėjimai nuotolinėse olimpiadose ir konkursuose – gabiausiems šalies moksleiviams pandemija nesutrukdė siekti aukščiausių mokslo ir popamokinės veiklos rezultatų. Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ 19-tą kartą metinėmis stipendijomis apdovanos daugiau nei 100 gabiausių šalies moksleivių.

2021 m. „Lietuvos Maximalistais“ tapo 101 moksleivis, o projekto fondą sudarė 90 tūkst. eurų. Programos laimėtojais tapusiems moksleiviams visus mokslo metus kiekvieną mėnesį bus skiriamos išaugusios 180 arba 90 eurų dydžio stipendijos.

Šiemet „Lietuvos Maximalistais“ pretendavo tapti rekordinis moksleivių skaičius, gauta daugiau nei 600 paraiškų.

„Jau devynioliktus metus iš eilės mes skatiname jaunuosius talentus drąsiai siekti savo svajonių, nes tikime, kad taip galime prisidėti prie gražesnės ateities kūrimo. Džiaugiamės, kad kiekvienais metais sulaukiame vis daugiau tikrai apgalvotų bei motyvuotų mokinių paraiškų, o buvusius savo „Maximalistus“ matome ant tarptautinių laimėtojų pakylų. Tai įkvepia projektą tęsti ir didinti jo finansavimą kasmet“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Vykdant programą buvo renkami mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologiškumo, inovacijų ir pažangumo sričių „Lietuvos Maximalistai“.

Šių metų „Lietuvos Maximalistų“ komisiją sudaro Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro meno departamento vadovė bei muzikologė Jurgita Norvaišienė, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidentas Lukas Kornelijus Vaičiakas, Lietuvos Kultūros instituto direktorė Aušrinė Žilinskienė, Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentas Darius Šaluga, VGTU strateginės partnerystės prodekanė ir MOSTA centro Politikos analitikė Milena Medineckienė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus darbuotoja Jurgita Stulginskienė ir „Maximos“ atstovai.

Per beveik du dešimtmečius šios moksleivių skatinimo programos gyvavimo metų prekybos tinklas „Maxima“ jau skyrė daugiau kaip 0,5 mln. eurų Lietuvos moksleivių pažangumui skatinti.

„Maximalistų“ alumnų rate tokie garsūs šalies talentai, kaip Martynas Levickis, Evelina Sašenko, Giedrius Titenis, Kotryna Teterevkova ir kiti.

Laimėtojų sąrašą rasite čia: Programos „Lietuvos Maximalistai“ 2021 metų konkurso laimėtojai | MAXIMA

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba