Po atnaujinimo duris atvėrė dar viena „Maxima“

2020 m. spalio 15 d.

Ketvirtadienį Eišiškėse po atsinaujinimo buvo atidaryta lietuviško prekybos tinkle „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Gegužės a. 21. Investicijos į šios parduotuvės atnaujinimą siekė 987 tūkst. eurų.

Atnaujintoje parduotuvėje šiuolaikiškai suplanuota ir įrengta prekybos salė, greitą apsipirkimą užtikrins 2 paprastos, 2 savitarnos ir 1 „express“ kasa. Atnaujinant parduotuvę buvo naujai įrengtas stogas, atnaujintas fasadas bei asfalto danga.

Pirkėjai parduotuvėje ras platų šviežio maisto, konditerijos bei kulinarijos asortimentą, ekologiškų prekių. Apie 80 proc. viso šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija.

„Ir toliau tęsiame savo pažadą: gerinti klientų apsipirkimo patirtis visoje šalyje. Birželio pabaigoje atnaujinimui uždaryta parduotuvė jau atvėrė duris. Tikiuosi, kad Eišiškių gyventojai šioje parduotuvėje atras visas reikalingas prekes už prieinamą kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pirmąsias dienas po atidarymo pirkėjų laukia daug specialių pasiūlymų: spalio 15–lapkričio 15 d. į pirkėjų AČIŪ kortelę sugrįš 5 proc. nuo pirkinių sumos. Spalio 15–spalio 18 d. AČIŪ kortelė tekainuos 1 ct., sultims, sulčių gėrimams, nektarams, bulvių ir kukurūzų traškučiams bus taikoma 35 proc., nealkoholiniam vynui, alui ir sidrui 30 proc. nuolaida ir daug kitų akcijų.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 21 darbuotojas. Parduotuvė atnaujinimui buvo uždaryta birželio mėnesį. Tai – vienintelė parduotuvė Eišiškėse. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 248 parduotuvės, dar 2 yra atnaujinamos.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba