„Šiaulių dienų“ loterija: laimėjimas toks pats kaip miesto amžius

2021 m. rugsėjo 09 d.

Jau šį savaitgalį Šiauliai švęs savo jubiliejinį 785-ąjį gimtadienį. Prie šios šventės prisideda ir lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, ketvirtus metus iš eilės tapęs ne tik rėmėju, bet ir kviečiantis miesto gyventojus ir svečius dalyvauti specialiose proginėse akcijose.

„Prekybos tinklas „Maxima“ užaugo kartu su Lietuva, esame jos dalis, norime būti ir aktyviais miestų ir miestelių bendruomenių nariais. Šiaulių miesto šventės rėmimas jau tapo tradicija, kuri džiugina ir mūsų pirkėjus, ir darbuotojus“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Šiemet Šiauliai švenčia 785-iąjį gimtadienį. Šia proga rugsėjo 10-12 dienomis, bet kurioje Šiaulių „Maximos“ parduotuvėje pirkusieji prekių su AČIŪ kortele už lygiai 7,85 euro automatiškai dalyvaus specialiame žaidime-loterijoje, kurios pagrindinis prizas – net 785 eurų vertės pinginis prizas, kuris bus pervestas tiesiai į laimėtojo AČIŪ kortelę.
Žaidime gali dalyvauti tik savo asmeninius duomenis atnaujinę AČIŪ kortelės turėtojai. Visą savaitgalį truksiančio žaidimo nugalėtojas bus išrinktas burtų keliu ir paskelbti svetainėje www.maxima.lt. Su laimėtoju bus susisiekta SMS žinute ir el. paštu jo nurodytais kontaktais AČIŪ paskyroje iki rugsėjo 22 dienos.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba