Trečiadienį prie „Maximа“ parduotuvių – mobilieji vakcinacijos punktai
2021 m. rugpjūčio 17 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Trečiadienį, rugpjūčio 18 dieną, daugelyje Lietuvos savivaldybių prie „Maxima“ parduotuvių įsikurs mobilieji vakcinacijos punktai, kur be iš ankstinės registracijos bus galima pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ prisijungia prie Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) iniciatyvos, suteikiančios Lietuvos gyventojams dar daugiau galimybių vakcinuotis arčiau namų, be išankstinės registracijos.

„Tik visi kartu mes galime įveikti COVID-19 pandemiją ir greičiau sugrįžti į įprasto gyvenimo vėžes. Kviečiame pasinaudoti galimybe be iš ankstinės registracijos pasiskiepyti mobiliuose vakcinacijos punktuose, kurie įsikurs šalia „Maxima“ parduotuvių. Saugokime save ir kitus!“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Trečiadienį, rugpjūčio 18 dieną nuo 11 iki 16 val.* galima pasiskiepyti prie šių „Maxima“ parduotuvių:

*kai kuriose savivaldybėse skiepijimo laikas gali skirtis, todėl detalesnės informacijos ieškokite savivaldybės internetiniame tinklalapyje. 

Viskas, ką reikia padaryti prieš atvykstant, nepamiršti pasiimti asmens dokumento – paso arba asmens tapatybės kortelės. Nepilnamečiai, 12–16 amžiaus vaikai ir paaugliai, į mobilų vakcinavimo punktą turi atvykti su tėvais ar globėjais. Gyvoje eilėje skiepo laukiantiems ar jau pasiskiepijusiems žmonėms „Maxima“ suteiks galimybę nemokamai atsigaivinti vandeniu. Vienas asmuo paskiepijamas maždaug per 3 minutes, o po to 15 minučių rekomenduojama ramiai pasėdėti prie skiepų autobuso.

Jau kuris laikas prie „Maxima“ parduotuvių skiepobusai pagal iš anksto paskelbtą grafiką atvyksta Vilniuje, Kaune ir kituose šalies miestuose. Taip pat „Maxima“ prisideda prie vakcinacijos informacijos sklaidos: parduotuvėse leidžiami garso įrašai apie skiepų svarbą ir vakcinacijos vietas atskirose savivaldybėse, kabinami informaciniai plakatai.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pasidalink: