Vietoje kortelės – programėlė: Lietuvoje populiarėja mobilieji mokėjimai

2021 m. rugsėjo 30 d.

Daugiau nei 14 milijonų eurų – tiek pinigų jau išleido žmonės, kurie už pirkinius „Maximos“ prekybos centruose atsiskaitė naudodami „Maximos“ programėlę išmaniesiems telefonams. Programėle susimokančių žmonių skaičius sparčiai auga, o kartą išbandę naują atsiskaitymo būdą žmonės yra linkę juo naudotis nuolat.

 „Naujoves žmonės priima ir jomis pradeda naudotis vis greičiau. Programėlę su galimybe atsiskaityti už pirkinius pristatėme prieš kiek daugiau nei dvejus metus, dabar šiuo mokėjimo būdu kasdien naudojasi tūkstančiai pirkėjų. Tai svarbus įvertinimas, todėl, atsižvelgdami į žmonių atsiliepimus ir pageidavimus, programėlę nuolat tobuliname, kad ji būtų dar patogesnė ir naudingesnė“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

„Maximos“ mobiliąją programėlę „Android“ ir „iOS“ įrenginiams yra atsisiuntę daugiau nei 230 tūkst. vartotojų, nemaža dalis jų skenuojant QR kodą kasoje pasirenka galimybę apmokėti už savo pirkinius, kurių suma neviršija 250 eurų. Taip pat pirkėjai programėlėje tikrina akcijas ir nuolaidas, naudojasi integruota „Ačiū“ lojalumo kortele ir specialiomis, tik jiems skirtomis nuolaidomis, pasiūlymais bei žaidimais, kurie leidžia dar daugiau sutaupyti.

Pavyzdžiui, perkant su įprasta „Ačiū“ kortele, į ją grįžta 1 proc. pirkinių sumos „Maximos“ pinigais, o programėlės naudotojai, apsipirkę už 30 Eur, ateinančias tris dienas kaupia net 2 proc. išleistos sumos.

E. Dapkienė atskleidžia, kad, siekiant įvertinti programėlės naudotojų poreikius, pastaruosius kelis mėnesius jie gauna daugiau specialių pasiūlymų nei įprastai: „Tai ir įvairios nuolaidos prekių kategorijoms, prekiniams ženklams ar atskiroms prekėms. Matome, kad klientai tai vertina ir šiais pasiūlymais aktyviai naudojasi.“

Atnaujinami ne tik programėlėje esantys pasiūlymai, bet ir jos funkcijos bei galimybės. Keli svarbūs pakeitimai „Android“ įrenginiams įsigaliojo rugsėjo 14 d., o visiems „iOS“ įrenginiams įsigalios nuo spalio 3 d.

Meniu „Mano Ačiū“ bus galima rasti skiltį „Specialiai Jums“, kurioje rodomi asmeniniai pasiūlymai ir kitos papildomos nuolaidos, leidžiančios klientui sutaupyti, bei „Ačiū klubai“, kur klientai galės lengvai rasti informaciją apie „Ačiū“ klubus – Mažylių, Ant grotelių, Augintinių, Žuvies mėgėjų, Sodo ir daržo, Skaitytojų, Sūrių, o taip pat Šeimos – ir į juos įstoti tiesiog per programėlę. Kiekvienas lojalumo programos dalyvis gali priklausyti penkiems „Ačiū“ klubams.

Dar vienas pokytis – naujas meniu „Akcijos“ atvaizdavimas: čia programėlės naudotojai ras tiek akcijas iš naujausio „Maximos“ kaininio leidinio, tiek pasiūlymus, galiojančius tik su „Maximos“ programėle.

Mobiliąją „Maximos“ programėlę nemokamai galima parsisiųsti iš „Google Play“ ir „Apple App Store“ parduotuvių.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba