Vilniaus Riešės rajone duris atvėrė nauja „Maximos” parduotuvė

2021 m. spalio 07 d.

Ketvirtadienį, spalio 7 dieną, Riešėje atidaryta nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Beržų gatvėje 92. Į naujos parduotuvės įrangą prekybos tinklas investavo virš pusės milijono eurų.  

Šios parduotuvės prekybinis plotas viršija 803 kv. m, o bendrasis plotas siekia 1213 kv. m. Joje veiks 3 įprastos ir 5 savitarnos kasos.

Pirkėjai parduotuvėje ras platų kulinarijos, konditerijos, šviežio maisto asortimentą. Taip pat gausų šviežio lietuviško derliaus pasirinkimą.  

„Įrenginėdami naują parduotuvę atsižvelgėme į vietos gyventojų poreikius, todėl neabejojame, kad ji netruks taps mėgstamiausia apsipirkimo vieta rajone. Naujoje parduotuvėje šiuolaikiškai suplanuota ir įrengta prekybos salė, užtikrinantį greitą ir patogų apsipirkimą, o visas savo jau pamėgtas prekes pirkėjai ras už geriausią kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 35 darbuotojai. Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys skiriamas darbuotojams – „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudusi specialiu draudimu nuo koronaviruso.  

Pirmąsias dienas po atidarymo pirkėjų laukia daug specialių pasiūlymų: spalio 7 d. – lapkričio 7 d. į pirkėjų AČIŪ kortelę sugrįš 5 proc. nuo pirkinių sumos. O spalio 7–10 dienomis AČIŪ kortelė tekainuos 1 euro centą. Pirmosiomis naujosios parduotuvės darbo dienomis apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų, siekiančių net iki 50 procentų. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei www.maxima.lt.

Tai vienintelė „Maxima“ parduotuvė Riešėje. Nuo spalio 7 d. visam laikui uždaroma kita, ne vienerius metus Riešėje, Beržų g. 2E, veikusi parduotuvė „Maxima“. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 251 parduotuvė.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pagalba