Visagine – „Maximos“ „Ačiū“ miestui ir įspūdingos lauktuvės

2019 m. rugpjūčio 09 d.

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pradėtas „Ačiū“ turas po Lietuvą šiandien pasiekė Visaginą. Prekybos tinklas prisijungė prie šią savaitę čia vykstančios miesto šventės „Švęsk Visaginą 2019“, kad už ilgametį buvimą kartu padėkotų mieste veikiantiems savo tiekėjams ir visiems pirkėjams. Visaginiečiams „Maxima“ paruošė beveik pusę tonos šventinių tortų ir išskirtinių prekių iš „V“ raidės po 1 eurą, kuriomis bus prekiaujama rugpjūčio 9-11 dienomis, „Maximos“ parduotuvėje, adresu Taikos pr. 66, Visagine.

„Sėkmingai pradėję „Ačiū“ turą Anykščiuose, nesustojame ir toliau keliaujame po Lietuvą. Suplanavome Visaginą aplankyti norėdami tiek padėkoti už bendradarbiavimą tiekėjams, tiek tarti „ačiū“ vietos pirkėjams ir mūsų darbuotojams. Džiaugiamės, kad galėjome atvykti per Visagino miesto šventę ir švęsti kartu. „Maxima“ užaugo kartu su Lietuva ir ją kasdien kuriančiais žmonėmis, todėl mums svarbi ilgalaikė partnerystė su geriausiais Lietuvos gamintojais ir pirkėjų pasitikėjimas. Už tai nuoširdų „ačiū“ ir tariame“, – sakė prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė. 

Kartu su Visagino savivaldybės meru Erlandu Galaguz šiandien ji simboliškai „Ačiū“ turą pradėjo nuo padėkos ir apdovanojimo ilgamečiam „Maximos“ tiekėjui, Visagine įsikūrusiam šaldytų pusgaminių gamintojui „Kogus“. Vėliau, vidudienį, „Maxima“ parduotuvėje (Taiko pr. 66) prasidėjo prekyba specialiai į Visaginą atgabentomis prekėmis po 1 eurą. 

Iškilmingai pradėjus „Ačiū“ dieną visaginiečiai vaišinosi šventiniu tortu, kurio „Maximos“ konditerijos meistrai iškepė beveik 500 kilogramų. 

Pirkėjų pripažinimas  „Kogus“ gaminiams iš Visagino

Visagino meras E. Galaguz ir „Maximos“ generalinė direktorė K. Meidė bei komercijos vadovė Vilma Drulienė apsilankė šaldytus pusgaminius į prekybos tinklo parduotuves tiekiančios bendrovės „Kogus“ gamykloje.

Bendrovės direktoriui Gintautui Zinkevičiui buvo įteikta padėka už puoselėjamą savo krašto lietuvišką produkciją, kurią noriai perka ir vertina didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo „Maxima“ klientai visoje šalyje. 

Apdovanojimą kartu su K. Meide įteikęs meras E. Galaguz prisijungė prie sveikinimų miesto gamintojams. „Norėtųsi, kad Visaginas ir visaginiečiai būtų dar plačiau žinomi Lietuvoje dėl mieste pagaminamų kokybiškų gaminių, taip pat ir maisto produktų. Miesto gyventojai žino mūsų verslą ir jo stipriąsias puses. Esu tikras, kad verslas augs ir toliau, pardavimų geografiją plėsis ir visi galėsime džiaugtis vis naujomis Visagine dirbančių įmonių, jų vadovų ir darbuotojų sėkmėmis“, – teigė Visagino savivaldybės meras E. Galaguz.

„Maximos“ duomenys rodo, kad visaginiečiai žino ir vertina savo krašto produkciją. Visagino „Maximos“ parduotuvių šaldytų kulinarijos gaminių pardavimuose dvi aukščiausios pozicijos tenka būtent „Kogus“ koldūnams. 

„Jau 15 metų tebesitęsiančios partnerystės su „Maxima“ rezultatai šiandien yra akivaizdūs ir apčiuopiami: mūsų produkcija tapo žinoma ir iškeliavo toli už Visagino ribų, o mūsų apyvarta vien šiame prekybos tinkle išaugo net 6 kartus. Labai svarbus yra užsitarnautas ir laiko patikrintas abiejų šalių pasitikėjimas, o labiausiai džiaugiamės, kad „Maximos“ pirkėjai vertina mūsų produkciją. Toliau gaminsime skaniai ir tieksime patikimai“, – sakė G. Zinkevičius, „Kogus“ direktorius.

Specialiai Visaginui sukurta akcija

Ypatingi šio savaitgalio „Ačiū“ turo pasiūlymai yra sukurti ir skirti tik Visaginui. „Ačiū“ turo akcijai pasirinktos prekės, kurių pavadinimai prasideda raide „V“, pagal miesto pavadinimą.

Visaginui skirtų pasiūlymų sąraše: šeši 1,5 l talpos negazuoto, natūralaus mineralinio vandens buteliai už 1 eurą, 1 kg žaliųjų vynuogių už 1 eurą, 1 kg šviežio viščiuko broilerio už 1 eurą ir 1 kg varškės už 1 eurą. Taip pat su „Ačiū“ kortele nusipirkti bus galima ir elektrinį virdulį už stebinančią – 5 eurų kainą.

Specialiai „Ačiū“ turo šventei „Maxima“ į parduotuvę Visagine atvežė net 5 tonos vištienos, daugiau nei po 2 tonas varškės ir vynuogių – tiek, kiek jų nuperkama per visus metus. Šiais pasiūlymais gali pasinaudoti visi „Ačiū“ kortelių turėtojai, kurie šventinį savaitgalį lankysis „Maxima“ parduotuvėje - Taikos pr. 66, Visagine.

„Ačiū“ turo kainos taikomos nuo penktadienio vidudienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, rugpjūčio 11-ją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Siekiama, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, gali nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.

„Ačiū“ turas tęsia šių metų pradžioje pradėtą kampaniją „Lietuva, ačiū!”. Pradėjus turą nuo Anykščių ir Visagino, planuojama kampaniją tęsti burtu keliu parenkant kitus Lietuvos miestus ir miestelius. Artimiausiu metu bus paskelbta, kas bus kita „Ačiū“ turo stotelė.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ siekia aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie krašto ir šalies ekonomikos augimo.

 

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba