Dažniausiai užduodami klausimai apie MAXIMOS lojalumo programą

AČIŪ kortelė ir paskyra

Lojalumo programoje AČIŪ gali dalyvauti fizinis asmuo, kuriam yra suėję 18 metų.

Programos dalyviams skirtame interneto tinklalapyje https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu sukurta bei vartotojo vardu ir slaptažodžiu apsaugota asmeninė Programos dalyvio paskyra, kurioje Programos dalyviui pateikiami Asmeniniai pasiūlymai, suteikiama galimybė valdyti Asmens duomenis ir kt.

AČIŪ kortelę galite įsigyti bet kurioje MAXIMOJE. Naujos AČIŪ kortelės kaina yra 1,45 Eur. Keičiant susidėvėjusią ir (ar) nebeveikiančią kortelę, naujoji kortelė Jums kainuos tik 0,01 Eur.

Norėdami aktyvinti AČIŪ kortelę bei ja naudotis, privalote užpildyti AČIŪ anketą tinklalapyje https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu arba popierinę anketą parduotuvėje MAXIMA. AČIŪ kortelę galite aktyvinti internete, sukūrę asmeninę AČIŪ paskyrą ir užpildę AČIŪ anketą svetainėje https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu. Lojalumo programos AČIŪ privalumais galėsite naudotis tik aktyvinę kortelę parduotuvėje MAXIMA arba svetainėje https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu.

Praradus AČIŪ kortelę, patartina ją užblokuoti, kreipiantis Jums patogiausiu būdu: elektroniniu paštu klientai@maxima.lt, internetu www.maxima.lt/pagalba arba nemokamu* informaciniu telefonu 8 800 200 50. Atliksime asmens autentifikavimo procedūrą (plačiau skaitykite lojalumo programos AČIŪ privatumo politiką). Procedūrai nepavykus, AČIŪ kortelės užblokuoti negalėsime. Gavę pranešimą apie prarastą AČIŪ kortelę ir sėkmingai atlikę asmens autentifikavimo procedūrą, AČIŪ kortelę užblokuosime kreipimosi dieną arba artimiausią darbo dieną, jeigu prašymas gautas ne darbo dieną.
Nuo 2018 m. gegužės 25 d. savo AČIŪ kortelę galėsite užblokuoti savarankiškai, prisijungę prie asmeninės AČIŪ paskyros internete.

* Skambutis nemokamas Lietuvos ryšio paslaugų teikėjų abonentams.

Nusidėvėjusią ir (arba) neveikiančią AČIŪ kortelę galite pasikeisti MAXIMOS parduotuvių kasose. Senoji Jūsų AČIŪ kortelė bus sujungta su naująja. Kortelės keitimo mokestis – 0,01 Eur.

Praradus senąją AČIŪ kortelę arba šiai kortelei nusidėvėjus ir įsigijus naują kortelę, senojoje kortelėje sukaupti MAXIMOS pinigai bei asmeniniai pasiūlymai bus perkelti į naująją kortelę, apjungus senąją ir naująją korteles.
Norėdami perkelti MAXIMOS pinigus iš senosios AČIŪ kortelės į naująją, prašome kreiptis kanalais, nurodytais atsakyme į klausimą Nr. 5. MAXIMOS pinigų perkėlimas bus atliktas per 5 darbo dienas nuo kreipimosi.
Kaip apjungti senąją ir naująją AČIŪ korteles, aprašyta atsakyme į klausimą Nr. 6.
Po sėkmingo kortelių apjungimo sukaupti MAXIMOS pinigai ir naudos automatiškai bus perkelti į naująją AČIŪ kortelę. Naujoji kortelė taps aktyvi, o senoji automatiškai bus užblokuota.

Kortelės statusą „užblokuota“ mes savo sistemoje laikome 3 mėnesius. Jeigu per šį laikotarpį atblokuojate Kortelę, Kortele ir vėl galite naudotis bendra tvarka. Jeigu per 3 mėnesius Kortelė neatblokuojama ir neatliekamas jos apjungimas, praėjus 3 mėnesiams, Kortelė užblokuojama neatkuriamai, AČIŪ paskyra pašalinama ir Jūsų dalyvavimas AČIŪ lojalumo programoje nutrūksta.

Pirkdami parduotuvėse MAXIMA, visuomet pateikite savo AČIŪ kortelę ir Kortelės sąskaitoje kaupkite MAXIMOS pinigus 1 % nuo pirkinių sumos (išimtys nurodytos atsakyme į klausimą Nr. 12). 

MAXIMOS pinigai suteikiami, perkant internetinėje parduotuvėje BARBORA (www.barbora.lt), užregistravus AČIŪ kortelę savo BARBOROS internetinėje paskyroje.

Vieno MAXIMOS pinigo vertė lygi 1 Eur. Sukauptais MAXIMOS pinigais galima padengti iki 99 % pirkinio sumos parduotuvėse MAXIMA. Jūs galite pasirinkti ir nurodyti kasos darbuotojui, kokią pirkinio dalį norite padengti MAXIMOS pinigais. Sukaupti MAXIMOS pinigai į grynuosius pinigus nekeičiami.

MAXIMOS pinigai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už tabako gaminius, alkoholinius gėrimus, MAXIMOS dovanų korteles ar čekius, trečiųjų asmenų teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymą, sąskaitų apmokėjimą, draudimo paslaugas, elektroninius bilietus, superkamą ir (ar) keičiamą tarą ir t.t .), pradinio maitinimo pieno mišinius bei cukrų EXTRA LINE. Mes pasiliekame sau teisę, paskelbdami apie tai parduotuvėse MAXIMA ir (ar) interneto tinklalapyje www.maxima.lt, tam tikroms prekėms nuolat ar laikinai nustatyti kitą MAXIMOS pinigų kaupimo procentą arba MAXIMOS pinigais neleisti atsiskaityti už tam tikras prekes ir paslaugas.

Per kalendorinius metus sukaupti MAXIMOS pinigai galioja iki kitų metų paskutinės vasario mėn. dienos, pvz., per 2018 metus sukaupti MAXIMOS pinigai galioja iki 2019 m. vasario 28 d. ir t. t. Per nustatytą galiojimo laiką nepanaudoti MAXIMOS pinigai anuliuojami ir Programos dalyviui nekompensuojami.

MAXIMOS pinigų likutį galite pasitikrinti savo AČIŪ paskyroje arba programėlėje MAXIMA. MAXIMOS pinigų likutis rodomas pirkinių kvite.

Siekiant geriau pasirūpinti Jūsų poreikiais ir pateikti Jums aktualius asmeninius pasiūlymus, sukurta nauja paslauga – AČIŪ paskyra, skirta MAXIMOS pirkėjams, turintiems AČIŪ kortelę.
Prisijungę prie paskyros, kiekvieną savaitę galėsite aktyvinti specialiai Jums skirtus asmeninius pasiūlymus bei rasite kitos naudingos informacijos. Šie pasiūlymai nebus bendri ir pažymėti akcijos ženklu prekybos vietose.

Suvedus naują AČIŪ kortelę ir užregistravus ją internete adresu https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu, automatiškai sukuriama AČIŪ paskyra ir aktyvinama AČIŪ kortelė.
Jeigu jau esate lojalumo programos AČIŪ dalyvis ir turite galiojančią AČIŪ kortelę, AČIŪ paskyrą galite susikurti adresu https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu. Su vienu el. paštu arba telefonu galima registruoti tik vieną AČIŪ kortelę.

AČIŪ paskyroje jūs galite:

 • sujungti savo naująją, dar neaktyvintą, kortelę su senąja ir toliau naudotis ta pačia paskyra, kuri bus priskirta naujajai Jūsų kortelei;
 • atnaujinti, pakeisti, papildyti ar pašalinti savo asmens duomenis;
 • suteikti ar atšaukti sutikimus dėl Programos pasiūlymų ir informacijos teikimo, profiliavimo šiuo tikslu, pasirinkti pageidaujamus informacijos gavimo būdus ir juos keisti;
 • užblokuoti savo veikiančią AČIŪ kortelę ir ją atblokuoti;
 • peržiūrėti savo aktyvios galiojančios kortelės 6 mėnesių pirkimo istoriją MAXIMOS parduotuvėse ir el. parduotuvėje BARBORA;
 • patikrinti sukauptų MAXIMOS pinigų likutį;
 • peržiūrėti ir aktyvinti AČIŪ paskyroje Jums pateiktus asmeninius pasiūlymus;
 • registruoti ar nutraukti narystę AČIŪ klubuose;

Asmeniniai pasiūlymai įsigalioja tik juos aktyvinus AČIŪ paskyroje arba programėlėje MAXIMA. Asmeninius pasiūlymus galite aktyvinti AČIŪ interneto paskyroje, paspaudę mygtuką „Aktyvinti pasiūlymą“ (aktyvina atitinkamą asmeninį pasiūlymą) arba „Aktyvinti pasiūlymus“ (aktyvina visus esamus asmeninius pasiūlymus).
MAXIMOS parduotuvių kasose asmeniniai pasiūlymai aktyvinami, paprašius kasininko bei pateikus savo AČIŪ kortelę. Neaktyvinti pasiūlymai MAXIMOS parduotuvėse negalioja. Asmeniniai pasiūlymai galioja iki nurodytos datos prie kiekvieno pasiūlymo (imtinai), nesvarbu, kurią dieną juos aktyvinote.

Kadangi klaidingai nurodėte elektroninį paštą arba telefono numerį, negalite gauti registracijos patvirtinimo kodo, kuris atsiunčiamas Jūsų nurodytais kontaktais. Bandykite iš naujo registruotis, nurodydami teisingą elektroninio pašto adresą arba telefono numerį.

Kreipkitės pagalbos Jums patogiausiu būdu: elektroniniu paštu klientai@maxima.lt, internetu www.maxima.lt/pagalba arba skambinkite nemokamu* informaciniu telefonu 8 800 200 50.

* Skambutis nemokamas Lietuvos ryšio paslaugų teikėjų abonentams.

Dalyvavimas programoje gali būti nutrauktas Jūsų ir (arba) mūsų iniciatyva šiais atvejais:

 • jeigu Jūs pateikiate mums prašymą nutraukti dalyvavimą programoje;
 • jeigu Jūs užblokuojate savo kortelę ir per 3 mėnesius jos neatblokuojate;
 • jeigu per 14 (keturiolika) mėnesių iš eilės Jūs nei karto nepanaudojate kortelės, t. y. nebraukiate kortelės per kortelių skaitytuvą parduotuvėse MAXIMA, nesinaudojate kortele el. parduotuvėje BARBORA ir nesijungiate prie AČIŪ paskyros, kortelė be papildomo perspėjimo užblokuojama;
 • jeigu mes pakeičiame šias taisykles ir (ar) privatumo politiką ir (ar) prašome pateikti tolimesniam programos vykdymui būtinus sutikimus, o Jūs tokių sutikimų mums neduodate; jeigu Jūs atšaukiate savo sutikimą su galiojančiomis taisyklėmis ir (ar) privatumo politika, mes galime būti priversti užblokuoti Jūsų kortelę ir nutraukti tolimesnį Jūsų dalyvavimą programoje;
 • jeigu kortele ir (ar) AČIŪ paskyra Jūs naudojatės pažeisdamas šias taisykles, pvz., neteisėtai naudojate ne Jums priklausančią AČIŪ kortelę ir (ar) AČIŪ paskyrą, kitaip bandote pakenkti programos ir (ar) AČIŪ paskyros stabilumui, saugumui, mūsų ar kitų programos dalyvių interesams, kortelė ir (ar) AČIŪ paskyra gali būti be papildomo perspėjimo užblokuojama, o Jūsų narystė negrįžtamai nutraukiama;
 • jeigu mes nusprendžiame nutraukti programą ir ne vėliau kaip prieš 30 (trisdešimt) dienų paskelbiame apie programos nutraukimą interneto tinklalapyje www.maxima.lt, AČIŪ paskyroje, parduotuvėse MAXIMA ir (ar) kitais komunikacijos kanalais.

Jums pateikus prašymą nutraukti dalyvavimą programoje, atšaukus sutikimą su galiojančiomis taisyklėmis ir (ar) privatumo politika ar užblokavus lortelę dėl bet kokių kitų priežasčių, Jūsų kortelė 3 mėnesių laikotarpiui įgyja statusą „užblokuota“. Per šį 3 mėnesių laikotarpį Jūs galite pakeisti savo sprendimą ir toliau tęsti savo dalyvavimą lojalumo programoje AČIŪ. Jums tereikia pakeisti kortelės statusą savo AČIŪ paskyroje arba pateikti tolimesniam dalyvavimui programoje reikalingus sutikimus, užpildant registracijos anketą. Jeigu per 3 mėnesių laikotarpį kortelė neatblokuojama, Jūsų dalyvavimas AČIŪ programoje negrįžtamai nutraukiamas, AČIŪ paskyra pašalinama, o visi duomenys panaikinami arba patikimai nuasmeninami.

Pagalba