Dažniausiai užduodami klausimai apie MAXIMOS lojalumo programą

AČIŪ kortelė ir paskyra

Lojalumo programoje AČIŪ gali dalyvauti fizinis asmuo, kuriam yra suėję 18 metų.

Programos dalyviams skirtame interneto tinklalapyje https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu sukurta bei vartotojo vardu ir slaptažodžiu apsaugota asmeninė Programos dalyvio paskyra, kurioje Programos dalyviui pateikiami Asmeniniai pasiūlymai, suteikiama galimybė valdyti Asmens duomenis ir kt.

AČIŪ kortelę galite įsigyti bet kurioje MAXIMOJE. Naujos AČIŪ kortelės kaina yra 1,45 Eur. Keičiant susidėvėjusią ir (ar) nebeveikiančią kortelę, naujoji kortelė Jums kainuos tik 0,01 Eur.

Norėdami aktyvinti AČIŪ kortelę bei ja naudotis, privalote užpildyti AČIŪ anketą tinklalapyje https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu arba popierinę anketą parduotuvėje MAXIMA. AČIŪ kortelę galite aktyvinti internete, sukūrę asmeninę AČIŪ paskyrą ir užpildę AČIŪ anketą svetainėje https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu. Lojalumo programos AČIŪ privalumais galėsite naudotis tik aktyvinę kortelę parduotuvėje MAXIMA arba svetainėje https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu.

Praradus AČIŪ kortelę, patartina ją užblokuoti, kreipiantis Jums patogiausiu būdu: elektroniniu paštu klientai@maxima.lt, internetu www.maxima.lt/pagalba arba nemokamu* informaciniu telefonu 8 800 200 50. Atliksime asmens autentifikavimo procedūrą (plačiau skaitykite lojalumo programos AČIŪ privatumo politiką). Procedūrai nepavykus, AČIŪ kortelės užblokuoti negalėsime. Gavę pranešimą apie prarastą AČIŪ kortelę ir sėkmingai atlikę asmens autentifikavimo procedūrą, AČIŪ kortelę užblokuosime kreipimosi dieną arba artimiausią darbo dieną, jeigu prašymas gautas ne darbo dieną.
Nuo 2018 m. gegužės 25 d. savo AČIŪ kortelę galėsite užblokuoti savarankiškai, prisijungę prie asmeninės AČIŪ paskyros internete.

* Skambutis nemokamas Lietuvos ryšio paslaugų teikėjų abonentams.

Nusidėvėjusią ir (arba) neveikiančią AČIŪ kortelę galite pasikeisti MAXIMOS parduotuvių kasose. Senoji Jūsų AČIŪ kortelė bus sujungta su naująja. Kortelės keitimo mokestis – 0,01 Eur.

Praradus senąją AČIŪ kortelę arba šiai kortelei nusidėvėjus ir įsigijus naują kortelę, senojoje kortelėje sukaupti MAXIMOS pinigai bei asmeniniai pasiūlymai bus perkelti į naująją kortelę, apjungus senąją ir naująją korteles.
Norėdami perkelti MAXIMOS pinigus iš senosios AČIŪ kortelės į naująją, prašome kreiptis kanalais, nurodytais atsakyme į klausimą Nr. 5. MAXIMOS pinigų perkėlimas bus atliktas per 5 darbo dienas nuo kreipimosi.
Kaip apjungti senąją ir naująją AČIŪ korteles, aprašyta atsakyme į klausimą Nr. 6.
Po sėkmingo kortelių apjungimo sukaupti MAXIMOS pinigai ir naudos automatiškai bus perkelti į naująją AČIŪ kortelę. Naujoji kortelė taps aktyvi, o senoji automatiškai bus užblokuota.

Kortelės statusą „užblokuota“ mes savo sistemoje laikome 3 mėnesius. Jeigu per šį laikotarpį atblokuojate Kortelę, Kortele ir vėl galite naudotis bendra tvarka. Jeigu per 3 mėnesius Kortelė neatblokuojama ir neatliekamas jos apjungimas, praėjus 3 mėnesiams, Kortelė užblokuojama neatkuriamai, AČIŪ paskyra pašalinama ir Jūsų dalyvavimas AČIŪ lojalumo programoje nutrūksta.

Pirkdami parduotuvėse MAXIMA, visuomet pateikite savo AČIŪ kortelę ir Kortelės sąskaitoje kaupkite MAXIMOS pinigus 1 % nuo pirkinių sumos (išimtys nurodytos atsakyme į klausimą Nr. 12). 

MAXIMOS pinigai suteikiami, perkant internetinėje parduotuvėje BARBORA (www.barbora.lt), užregistravus AČIŪ kortelę savo BARBOROS internetinėje paskyroje.

Vieno MAXIMOS pinigo vertė lygi 1 Eur. Sukauptais MAXIMOS pinigais galima padengti iki 99 % pirkinio sumos parduotuvėse MAXIMA. Jūs galite pasirinkti ir nurodyti kasos darbuotojui, kokią pirkinio dalį norite padengti MAXIMOS pinigais. Sukaupti MAXIMOS pinigai į grynuosius pinigus nekeičiami.

MAXIMOS pinigai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už tabako gaminius, alkoholinius gėrimus, MAXIMOS dovanų korteles ar čekius, trečiųjų asmenų teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymą, sąskaitų apmokėjimą, draudimo paslaugas, elektroninius bilietus, superkamą ir (ar) keičiamą tarą ir t.t .), pradinio maitinimo pieno mišinius bei cukrų EXTRA LINE. Mes pasiliekame sau teisę, paskelbdami apie tai parduotuvėse MAXIMA ir (ar) interneto tinklalapyje www.maxima.lt, tam tikroms prekėms nuolat ar laikinai nustatyti kitą MAXIMOS pinigų kaupimo procentą arba MAXIMOS pinigais neleisti atsiskaityti už tam tikras prekes ir paslaugas.

Per kalendorinius metus sukaupti MAXIMOS pinigai galioja iki kitų metų paskutinės vasario mėn. dienos, pvz., per 2018 metus sukaupti MAXIMOS pinigai galioja iki 2019 m. vasario 28 d. ir t. t. Per nustatytą galiojimo laiką nepanaudoti MAXIMOS pinigai anuliuojami ir Programos dalyviui nekompensuojami.

MAXIMOS pinigų likutį galite pasitikrinti savo AČIŪ paskyroje arba programėlėje MAXIMA. MAXIMOS pinigų likutis rodomas pirkinių kvite.

Siekiant geriau pasirūpinti Jūsų poreikiais ir pateikti Jums aktualius asmeninius pasiūlymus, sukurta nauja paslauga – AČIŪ paskyra, skirta MAXIMOS pirkėjams, turintiems AČIŪ kortelę.
Prisijungę prie paskyros, kiekvieną savaitę galėsite aktyvinti specialiai Jums skirtus asmeninius pasiūlymus bei rasite kitos naudingos informacijos. Šie pasiūlymai nebus bendri ir pažymėti akcijos ženklu prekybos vietose.

Suvedus naują AČIŪ kortelę ir užregistravus ją internete adresu https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu, automatiškai sukuriama AČIŪ paskyra ir aktyvinama AČIŪ kortelė.
Jeigu jau esate lojalumo programos AČIŪ dalyvis ir turite galiojančią AČIŪ kortelę, AČIŪ paskyrą galite susikurti adresu https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu. Su vienu el. paštu arba telefonu galima registruoti tik vieną AČIŪ kortelę.

AČIŪ paskyroje jūs galite:

 • sujungti savo naująją, dar neaktyvintą, kortelę su senąja ir toliau naudotis ta pačia paskyra, kuri bus priskirta naujajai Jūsų kortelei;
 • atnaujinti, pakeisti, papildyti ar pašalinti savo asmens duomenis;
 • suteikti ar atšaukti sutikimus dėl Programos pasiūlymų ir informacijos teikimo, profiliavimo šiuo tikslu, pasirinkti pageidaujamus informacijos gavimo būdus ir juos keisti;
 • užblokuoti savo veikiančią AČIŪ kortelę ir ją atblokuoti;
 • peržiūrėti savo aktyvios galiojančios kortelės 6 mėnesių pirkimo istoriją MAXIMOS parduotuvėse ir el. parduotuvėje BARBORA;
 • patikrinti sukauptų MAXIMOS pinigų likutį;
 • peržiūrėti ir aktyvinti AČIŪ paskyroje Jums pateiktus asmeninius pasiūlymus;
 • registruoti ar nutraukti narystę AČIŪ klubuose;

Asmeniniai pasiūlymai įsigalioja tik juos aktyvinus AČIŪ paskyroje arba programėlėje MAXIMA. Asmeninius pasiūlymus galite aktyvinti AČIŪ interneto paskyroje, paspaudę mygtuką „Aktyvinti pasiūlymą“ (aktyvina atitinkamą asmeninį pasiūlymą) arba „Aktyvinti pasiūlymus“ (aktyvina visus esamus asmeninius pasiūlymus).
MAXIMOS parduotuvių kasose asmeniniai pasiūlymai aktyvinami, paprašius kasininko bei pateikus savo AČIŪ kortelę. Neaktyvinti pasiūlymai MAXIMOS parduotuvėse negalioja. Asmeniniai pasiūlymai galioja iki nurodytos datos prie kiekvieno pasiūlymo (imtinai), nesvarbu, kurią dieną juos aktyvinote.

Kadangi klaidingai nurodėte elektroninį paštą arba telefono numerį, negalite gauti registracijos patvirtinimo kodo, kuris atsiunčiamas Jūsų nurodytais kontaktais. Bandykite iš naujo registruotis, nurodydami teisingą elektroninio pašto adresą arba telefono numerį.

Kreipkitės pagalbos Jums patogiausiu būdu: elektroniniu paštu klientai@maxima.lt, internetu www.maxima.lt/pagalba arba skambinkite nemokamu* informaciniu telefonu 8 800 200 50.

* Skambutis nemokamas Lietuvos ryšio paslaugų teikėjų abonentams.

Dalyvavimas programoje gali būti nutrauktas Jūsų ir (arba) mūsų iniciatyva šiais atvejais:

 • jeigu Jūs pateikiate mums prašymą nutraukti dalyvavimą programoje;
 • jeigu Jūs užblokuojate savo kortelę ir per 3 mėnesius jos neatblokuojate;
 • jeigu per 14 (keturiolika) mėnesių iš eilės Jūs nei karto nepanaudojate kortelės, t. y. nebraukiate kortelės per kortelių skaitytuvą parduotuvėse MAXIMA, nesinaudojate kortele el. parduotuvėje BARBORA ir nesijungiate prie AČIŪ paskyros, kortelė be papildomo perspėjimo užblokuojama;
 • jeigu mes pakeičiame šias taisykles ir (ar) privatumo politiką ir (ar) prašome pateikti tolimesniam programos vykdymui būtinus sutikimus, o Jūs tokių sutikimų mums neduodate; jeigu Jūs atšaukiate savo sutikimą su galiojančiomis taisyklėmis ir (ar) privatumo politika, mes galime būti priversti užblokuoti Jūsų kortelę ir nutraukti tolimesnį Jūsų dalyvavimą programoje;
 • jeigu kortele ir (ar) AČIŪ paskyra Jūs naudojatės pažeisdamas šias taisykles, pvz., neteisėtai naudojate ne Jums priklausančią AČIŪ kortelę ir (ar) AČIŪ paskyrą, kitaip bandote pakenkti programos ir (ar) AČIŪ paskyros stabilumui, saugumui, mūsų ar kitų programos dalyvių interesams, kortelė ir (ar) AČIŪ paskyra gali būti be papildomo perspėjimo užblokuojama, o Jūsų narystė negrįžtamai nutraukiama;
 • jeigu mes nusprendžiame nutraukti programą ir ne vėliau kaip prieš 30 (trisdešimt) dienų paskelbiame apie programos nutraukimą interneto tinklalapyje www.maxima.lt, AČIŪ paskyroje, parduotuvėse MAXIMA ir (ar) kitais komunikacijos kanalais.

Jums pateikus prašymą nutraukti dalyvavimą programoje, atšaukus sutikimą su galiojančiomis taisyklėmis ir (ar) privatumo politika ar užblokavus lortelę dėl bet kokių kitų priežasčių, Jūsų kortelė 3 mėnesių laikotarpiui įgyja statusą „užblokuota“. Per šį 3 mėnesių laikotarpį Jūs galite pakeisti savo sprendimą ir toliau tęsti savo dalyvavimą lojalumo programoje AČIŪ. Jums tereikia pakeisti kortelės statusą savo AČIŪ paskyroje arba pateikti tolimesniam dalyvavimui programoje reikalingus sutikimus, užpildant registracijos anketą. Jeigu per 3 mėnesių laikotarpį kortelė neatblokuojama, Jūsų dalyvavimas AČIŪ programoje negrįžtamai nutraukiamas, AČIŪ paskyra pašalinama, o visi duomenys panaikinami arba patikimai nuasmeninami.

MAŽYLIŲ klubas

To prašoma tam, kad galėtume Jums pateikti ne tik ilgalaikius pasiūlymus, bet ir labiausiai jūsų poreikius atitinkančius trumpalaikius pasiūlymus, galiojančius savaitę. Nepateikus duomenų, galėsite naudotis tik nuolatiniais MAŽYLIŲ klubo pasiūlymais tol, kol jūsų mažyliui sukaks 3 metai.

Įstoti į MAŽYLIŲ klubą ir naudotis klubo teikiamomis nuolaidomis gali tik tie tėveliai, kurie jau turi mažylį iki 3 m. amžiaus. 

Taip, Mamytės ir Tėvelio narystės MAŽYLIŲ klube galios tol, kol jų mažyliui sukaks 3 metukai.

MAŽYLIŲ klube teikiami pasiūlymai galioja Mamytei ir Tėveliui. Jie nesiskiria. Asmeniniai AČIŪ paskyroje aktyvinami pasiūlymai yra atnaujinami kiekvieną savaitę ir gali skirtis.

Jeigu neturite AČIŪ paskyros, asmeninius pasiūlymus galima aktyvinti parduotuvių MAXIMA kasose (išskyrus savitarnos kasas), pateikus AČIŪ kortelę ir paprašius aktyvinti AČIŪ asmenines nuolaidas.

Jūs galite užregistruoti ir vyresnius vaikus. Jiems siūlysime asmeninius trumpalaikius pasiūlymus. Šiuo metu ilgalaikiais pasiūlymais gali pasinaudoti tik tėveliai, auginantys vaikus iki trejų metų.

Jeigu Jums nepritaikė MAŽYLIŲ klubo teikiamų nuolaidų, pasitikrinkite, ar apsiperkate su ta pačia AČIŪ kortele, kurią užregistravote MAŽYLIŲ klube. Pasitikrinti, ar Jūsų AČIŪ kortelė priklauso MAŽYLIŲ klubui, galite užsukę į AČIŪ paskyrą www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas. Taip pat AČIŪ paskyroje pasitikrinkite, ar visi asmeniniai pasiūlymai yra aktyvinti.
Jei paaiškės, kad AČIŪ kortelė priklauso Mažylių klubui, praneškite apie tai www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/pagalba arba paskambinkite mums nemokama* infolinija 8 800 20 050.

* Skambutis nemokamas Lietuvos ryšio paslaugų teikėjų abonentams.

Jums priklausančias MAŽYLIŲ klubo nuolaidas galite pamatyti savo AČIŪ paskyroje. Ten rasite ir daugiau Jums priklausančių asmeninių nuolaidų.

Jeigu Jums nepavyksta prisiregistruoti MAŽYLIŲ klube, pasitikrinkite, ar MAŽYLIŲ klubo anketoje teisingai suvedėte šiuos duomenis: vaiko vardą, lytį, gimimo datą.

Jeigu gimdymo namuose Jūs negavote naujagimio(-ių) susilaukusioms  šeimoms skirtos dėžutės, kurioje yra laiškas su pakvietimo įstoti į MAŽYLIŲ klubą kuponais, užpildykite įstojimo į MAŽYLIŲ klubą anketą, esančią MAXIMOS internetinėje svetainėje www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas.

Jeigu jūs turite daugiau nei vieną mažylį iki 3 metų amžiaus, užregistruokite abiejų mažylių duomenis. Nuolaidos Jums galios, kol jauniausiam mažyliui sukaks 3 metukai.

Jeigu jūs registruojatės MAŽYLIŲ klube su pakvietimo kuponu (-ais), gautais gimdymo namuose, MAXIMOS kasoje nuolatiniai pasiūlymai Jums pradės galioti kito apsipirkimo metu su Jūsų AČIŪ kortele.
Jeigu Jūs registruojatės MAŽYLIŲ klube, pildydami anketą MAXIMOS internetiniame puslapyje www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas, nuolatiniai pasiūlymai Jums pradės galioti per artimiausias 2 d. d.
Jeigu Jūs gavote MAXIMOS kasos kuponą su informacija, kad Jūs jau priklausote MAŽYLIŲ klubui, tai reiškia, kad nuolatiniai MAŽYLIŲ klubo pasiūlymai galioja iš karto.

AČIŪ įmokos

„AČIŪ įmokos“ – tai AČIŪ kortelės funkcija, leidžianti susieti paslaugų tiekėjų mokėtojų kodus su AČIŪ kortele.

Bendradarbiaudami su paslaugų teikėjais, suteikiame klientams galimybę atlikti mokėjimą pateikiant AČIŪ kortelę, su kuria yra susiejamas mokėtojo kodas. Atlikus mokėtojo kodų susiejimą su AČIŪ kortele, norint atlikti mokėjimą, tereikia  pateikti kasos darbuotojai mokėtiną sumą arba deklaruojamus skaitiklių rodmenis.

Susiejus mokėtojo kodus su AČIŪ kortele, daugiau nebereiks atsinešti atsiskaitymo knygelės, popierinio mokėjimo nurodymo ar prisiminti mokėtojo kodo. Įmokų apmokėjimas MAXIMOS kasoje yra vienas iš pigiausių rinkoje.

AČIŪ paskyroje yra rodomas aktualus paslaugų, už kurias galima sumokėti, sąrašas. Šiuo metu galima susieti ir mokėti už UAB IGNITIS teikiamas elektros ir dujų paslaugas bei UAB VILKAVIŠKIO VANDENYS paslaugas.

Susiejimas kasoje: Norėdami pirmą kartą susieti mokėtojo kodą su AČIŪ kortele, paduokite kasos darbuotojai turimą sąskaitą, kurią norite apmokėti bei savo AČIŪ kortelę. Darbuotoja susies mokėtojo kodą su AČIŪ kortele. Atliekant kitą to paties mokėtojo kodo mokėjimą, pakaks pateikti AČIŪ kortelę ir įvardinti mokėtiną sumą ar skaitiklių rodmenis.

Susiejimas AČIŪ paskyroje: Prisijunkite prie AČIŪ paskyros https://www.maxima.lt/aciu ir pasirinkite skiltį „Mano įmokos“, tuomet pasirinkite „Užregistruoti mokėtojo duomenis“ ir suveskite prašomą informaciją. Viską užpildę, spauskite „Sukurti“. Atėję į kasą, jau galėsite apmokėti pateikę AČIŪ kortelę.

Susiejimas su AČIŪ kortele kasoje ar AČIŪ paskyroje nieko nekainuoja. Už įmokos priėmimą kasoje taikomi įkainiai skelbiami https://www.sollo.lt/dokumentai/sollo-paslaugu-kainynas/.

Taip, galima. Pvz.: mokate už elektrą, tačiau jūsų buto ir sodo yra skirtingi mokėtojo kodai, juos abu galima susieti su viena AČIŪ kortele.

Norint atsieti įmokas, reikia prisijungti prie savo AČIŪ paskyros, pasirinkti skiltį „Mano įmokos“ ir prie atsieti norimos įmokos spausti šiukšliadėžės mygtuką arba galima kreiptis Jums patogiu būdu: el. paštu klientai@maxima.lt, nemokamu infolinijos numeriu 8 800 20 050* (8-22 val.), užpildydami formą https://www.maxima.lt/pagalba ar MAXIMOS programėlėje.

* Skambutis nemokamas Lietuvos ryšio paslaugų teikėjų abonentams.

Kreipkitės nemokamu infolinijos telefonu 8 800 20050* arba el. paštu klientai@maxima.lt. AČIŪ kortelė bus blokuota, o kuomet įsigysite naują AČIŪ kortelę, galėsite mokėtojo kodus priskirti prie naujos AČIŪ kortelės.

* Skambutis nemokamas Lietuvos ryšio paslaugų teikėjų abonentams.

Taip, galima, pvz.: žmona ir vyras moka buto mokesčius pasikeisdami, todėl abu savo skirtingose AČIŪ kortelėse gali susieti tą patį mokėtojo kodą.

Taip, galite, kadangi tuos pačius mokėtojo kodus galima susieti skirtingose AČIŪ kortelėse, jokie konfidencialūs asmens duomenys, atliekant mokėjimus, nėra naudojami, todėl tokie apmokėjimai galimi.

Kai įmokos jau susietos su AČIŪ kortele, kasoje paduokite tik AČIŪ kortelę, daugiau nieko atsinešti nereikia.

Atsiskaitant už trečiųjų šalių suteiktas paslaugas, AČIŪ pinigai nėra kaupiami.

BDAR – Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, įsigaliosiantis Europos Sąjungos šalyse nuo 2018 m. gegužės 25 d. Šis reglamentas parengtas, siekiant suvienodinti duomenų privatumo įstatymus visoje Europos sąjungoje ir sudaryti sąlygas geresnei jos piliečių duomenų apsaugai.

ES šalyse 2018 m. gegužės 25 d. įsigalios BDAR, todėl MAXIMA LT, UAB, atnaujina AČIŪ lojalumo programos privatumo politiką. MAXIMA LT siekia įsitikinti, kad atnaujinote leidimą tvarkyti savo asmens duomenis pagal naujus saugumo reikalavimus, prašom darkart sutikti su lojalumo programos AČIŪ privatumo politika.

Jeigu neatnaujinsite sutikimų, negalėsime Jums teikti individualių pasiūlymų, mūsų ir AČIŪ programos partnerių nuolaidų, akcijų, išpardavimų informacijos, kviesti dalyvauti žaidimuose bei laimėti prizų, teirautis Jūsų nuomonės apie teikiamas paslaugus ir produktus.

Tai bet kokia informacija, kuri gali būti naudojama identifikuoti asmenį, taip pat bet kokia informacija apie asmenį, kuris jau yra identifikuotas.
Mes gerbiame Jūsų privatumą, o Jūsų asmens duomenų saugumas yra mūsų prioritetas. Mes imamės atitinkamų organizacinių ir techninių priemonių užtikrinti, kad Jūsų asmens duomenys visada būtų saugūs, o duomenų tvarkymo veiksmai atitiktų duomenų apsaugos teisės aktų ir mūsų vidaus politikų reikalavimus.
Mes nuosekliai laikomės asmens duomenų minimizavimo principo ir nerenkame duomenų, pagal kuriuos būtų galima tiesiogiai identifikuoti Jūsų, kaip fizinio asmens, tapatybę. Plačiau apie asmens duomenų apsaugą ir tvarkymą skaitykite lojalumo programos AČIŪ privatumo politikos skyriuje Nr. 1. Kokius Jūsų duomenis tvarkome ir kodėl?

Savo sutikimą gauti asmeninius pasiūlymus ir būti profiliuojamas šiuo tikslu galite atšaukti bet kuriuo metu. Tokiu atveju asmeninių pasiūlymų teikimą mes nutrauksime per 5 darbo dienas.

Jei neatnaujinsite sutikimo dabar, mes nebegalėsime Jums teikti asmeninių pasiūlymų nuo 2018 05 25 ir informuoti apie geriausias AČIŪ akcijas. 

Nutraukus dalyvavimą lojalumo programoje AČIŪ, MAXIMA pašalina lojalumo programos AČIŪ dalyvio asmeninius duomenis ir AČIŪ paskyrą (išimtis žiūrėti lojalumo programos AČIŪ privatumo politikoje).

Jeigu AČIŪ anketoje išreiškėte norą gauti Asmeninius pasiūlymus ir pateikėte sutikimą profiliavimui šiuo tikslu, mes formuosime ir teiksime specialiai Jums, pagal Jūsų pirkimo istoriją ar kitus požymius, pritaikytus Asmeninius pasiūlymus. Pavyzdžiui, uždarius parduotuvę, kurioje Jūs dažniausiai lankydavotės, galime suteikti papildomas naudas kitose artimiausiose parduotuvėse MAXIMA. Atsižvelgdami į Jūsų pirkimo istoriją ir pirkimo įpročius, mes galime suteikti nuolaidas Jūsų mėgstamų kategorijų prekėms, informuoti Jus apie asortimento naujienas ir kt. Mes taip pat galime atitinkamą su AČIŪ kortele atliktą Jūsų pirkimo operaciją automatiškai įtraukti į mūsų ar mūsų tiekėjų organizuojamus žaidimus, kuriuose Jūs galite laimėti specialių prizų.

Pagalba