Dažniausiai užduodami klausimai apie MAXIMOS lojalumo programą
Atgal

AČIŪ kortelė ir paskyra

1. Kas gali dalyvauti MAXIMOS lojalumo programoje AČIŪ?
Lojalumo programoje AČIŪ gali dalyvauti fizinis asmuo, kuriam yra suėję 18 metų.

2. Kas yra AČIŪ paskyra?
Programos dalyviams skirtame internetiniame tinklalapyje https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu sukurta bei vartotojo vardu ir slaptažodžiu apsaugota asmeninė Programos dalyvio paskyra, kurioje Programos dalyviui pateikiami Asmeniniai pasiūlymai, suteikiama galimybė valdyti Asmens duomenis ir kt.

3. Kur galiu įsigyti AČIŪ kortelę?
AČIŪ kortelę galite įsigyti bet kurioje MAXIMOJE. Naujos AČIŪ kortelės kaina yra 1,45 EUR. Keičiant susidėvėjusią ir (ar) nebeveikiančią kortelę, naujoji kortelė Jums kainuos tik 0,01 EUR.

4. Kaip aktyvinti AČIŪ kortelę?
Norėdami aktyvinti AČIŪ kortelę bei ja naudotis, privalote užpildyti AČIŪ anketą tinklalapyje https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu arba popierinę anketą parduotuvėje MAXIMA. AČIŪ kortelę galite aktyvinti internete, sukūrę asmeninę AČIŪ paskyrą ir užpildę AČIŪ anketą svetainėje https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu. Lojalumo programos AČIŪ privalumais galėsite naudotis tik aktyvinę ę kortelę parduotuvėje MAXIMA arba svetainėje https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu.

5. Kaip elgtis praradus AČIŪ kortelę?
Praradus AČIŪ kortelę, patartina ją užblokuoti, kreipiantis Jums patogiausiu būdu: elektroniniu paštu klientai@maxima.lt, internetu www.maxima.lt/pagalba arba nemokamu informaciniu telefonu 8 800 200 50. Atliksime asmens autentifikavimo procedūrą (plačiau skaitykite lojalumo programos AČIŪ privatumo politiką). Procedūrai nepavykus, AČIŪ kortelės užblokuoti negalėsime. Gavę pranešimą apie prarastą AČIŪ kortelę ir sėkmingai atlikę asmens autentifikavimo procedūrą, AČIŪ kortelę užblokuosime kreipimosi dieną arbą artimiausią darbo dieną, jeigu prašymas gautas ne darbo dieną.
Nuo 2018 m. gegužės 25 d. savo AČIŪ kortelę galėsite užblokuoti savarankiškai, prisijungę prie asmeninės AČIŪ paskyros internete.

6. Ką daryti, jei AČIŪ kortelė nusidėvėjo ir (arba) neveikia?
Nusidėvėjusią ir (arba) neveikiančią AČIŪ kortelę galite pasikeisti, užpildę popierinę anketą parduotuvėje MAXIMA bet kurioje kasoje, kur Jūsų sena AČIŪ kortelė bus apjungta su nauja kortele tuo atveju, jei sutaps ant senosios kortelės nurodyta Jūsų gimimo data su data, nurodyta pateiktoje anketoje. Kortelės keitimo mokestis – 0,01 EUR.

7. Kaip perkelti senojoje AČIŪ kortelėje sukauptus MAXIMOS pinigus į naująją kortelę?
Praradus senąją AČIŪ kortelę arba šiai kortelei nusidėvėjus ir įsigijus naują kortelę, senojoje kortelėje sukaupti MAXIMOS pinigai bei asmeniniai pasiūlymai bus perkelti į naująją kortelę, apjungus senąją ir naująją korteles.
Norėdami perkelti pinigus iš senosios AČIŪ kortelės į naująją, prašome kreiptis kanalais, nurodytais atsakyme į klausimą Nr. 5. MAXIMA pinigų perkėlimas bus atliktas per 5 dienas nuo kreipimosi.
Kaip apjungti senąją ir naująją AČIŪ korteles, aprašyta atsakyme į klausimą Nr. 6.
Po sėkmingo kortelių apjungimo sukaupti MAXIMOS pinigai ir naudos automatiškai bus perkelti į naująją AČIŪ kortelę. Naujoji kortelė taps aktyvi, o senoji automatiškai bus užblokuota.
Nuo 2018 m. gegužės 25 d. korteles galėsite apjungti savarankiškai, prisijungę prie AČIŪ paskyros.

8. Kiek laiko saugomi užblokuotos kortelės duomenys?
Kortelės statusą „užblokuota“ mes savo sistemoje laikome 3 mėnesius. Jeigu per šį laikotarpį atblokuojate Kortelę, Kortele ir vėl galite naudotis bendra tvarka. Jeigu per 3 mėnesius Kortelė neatblokuojama ir neatliekamas jos apjungimas, praėjus 3 mėnesiams, Kortelė užblokuojama neatkuriamai, AČIŪ paskyra pašalinama ir Jūsų dalyvavimas AČIŪ lojalumo programoje nutrūksta.

9. Kaip MAXIMOS pinigai kaupiami AČIŪ kortelėje?
Pirkdami parduotuvėse MAXIMA, visuomet pateikite savo AČIŪ kortelę ir kaupkite Kortelės sąskaitoje MAXIMOS pinigus - 1% nuo pirkinių sumos (išimtys nurodytos atsakyme į klausimą Nr. 12). 

10. Ar MAXIMOS pinigai suteikiami apsiperkant internetinėje parduotuvėje BARBORA?
MAXIMOS pinigai suteikiami, perkant internetinėje parduotuvėje BARBORA (www.barbora.lt), užregistravus AČIŪ kortelę savo BARBOROS internetinėje paskyroje.

11. Kaip galiu atsiskaityti už pirkinius MAXIMOS pinigais?
Vieno MAXIMOS pinigo vertė lygi 1 €. Sukauptais MAXIMOS pinigais galima padengti iki 99% pirkinio sumos parduotuvėse MAXIMA. Jūs galite pasirinkti ir nurodyti kasos darbuotojui, kokią pirkinio dalį norite padengti MAXIMOS pinigais. Sukaupti MAXIMOS pinigai į grynuosius pinigus nekeičiami.

12. Kokios prekės arba / ir paslaugos negali būti apmokamos MAXIMOS pinigais?
MAXIMOS pinigai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už tabako gaminius, alkoholinius gėrimus, MAXIMOS dovanų korteles ar čekius, trečiųjų asmenų teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymą, sąskaitų apmokėjimą, draudimo paslaugas, elektroninius bilietus, superkamą ir / ar keičiamą tarą ir t.t.), pradinio maitinimo pieno mišinius bei cukrų „Optima linija“. Mes pasiliekame sau teisę, paskelbdami apie tai parduotuvėse MAXIMA ir (arba) interneto tinklalapyje www.maxima.lt, tam tikroms prekėms nuolat ar laikinai nustatyti kitą MAXIMOS pinigų kaupimo procentą arba MAXIMOS pinigais neleisti atsiskaityti už tam tikras prekes ir paslaugas.

13. Kiek laiko kaupiami MAXIMOS pinigai?
Per kalendorinius metus sukaupti MAXIMOS pinigai galioja iki kitų metų paskutinės vasario mėn. dienos, pvz., per 2018 metus sukaupti MAXIMOS pinigai galioja iki 2019 m. vasario 28 d. ir t.t. Per nustatytą galiojimo laiką nepanaudoti MAXIMOS pinigai anuliuojami ir Programos dalyviui nekompensuojami.

14. Kur galiu pasitikrinti MAXIMOS pinigų likutį?
MAXIMOS pinigų likutį galite pasitikrinti savo AČIŪ paskyroje. MAXIMOS pinigų likutis rodomas pirkinių kvite.

15. Kodėl turėčiau susikurti AČIŪ paskyrą?
Siekiant geriau pasirūpinti Jūsų poreikiais ir pateikti Jums aktualius asmeninius pasiūlymus, sukurta nauja paslauga – AČIŪ paskyra, skirta MAXIMOS pirkėjams, turintiems AČIŪ kortelę.
Prisijungę prie paskyros, kiekvieną savaitę galėsite aktyvinti specialiai Jums skirtus asmeninius pasiūlymus bei rasite kitos naudingos informacijos.  Šie pasiūlymai nebus bendri ir pažymėti akcijos ženklu prekybos vietose.

16. Kaip sukurti internetinę AČIŪ paskyrą?
Suvedus naują AČIŪ kortelę ir užregistravus ją internete adresu https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu, automatiškai sukuriama AČIŪ paskyra ir aktyvinama AČIŪ kortelė.
Jeigu jau esate lojalumo programos AČIŪ dalyvis ir turite galiojančią AČIŪ kortelę, AČIŪ paskyrą galite susikurti adresu https://www.maxima.lt/aciu/mano-aciu. Su vienu el. paštu arba telefonu galima registruoti tik vieną AČIŪ kortelę.

17. Ką galėsiu atlikti AČIŪ paskyroje?
AČIŪ paskyroje jūs galite:
18. Kaip galiu aktyvinti AČIŪ paskyros asmeninių pasiūlymų prenumeratą?
Asmeniniai pasiūlymai įsigalioja tik juos aktyvinus AČIŪ paskyroje arba MAXIMA parduotuvių kasoje. Asmeninius pasiūlymus galite aktyvinti AČIŪ interneto paskyroje, paspaudę mygtuką „Aktyvinti pasiūlymą“ (aktyvinti atitinkamą asmeninį pasiūlymą) arba „Aktyvinti pasiūlymus“ (aktyvina visus esamus asmeninius pasiūlymus).
MAXIMOS parduotuvių kasose asmeniniai pasiūlymai aktyvinam, paprašius kasininko bei pateikus savo AČIŪ kortelę. Neaktyvinti pasiūlymai MAXIMOS parduotuvėse negalioja. Asmeniniai pasiūlymai galioja iki datos (imtinai), nurodytos informacinėje dėžutėje, nesvarbu, kurią dieną juos aktyvinote.

19. Registruodamasis neteisingai nurodžiau savo elektroninį paštą arba telefono numerį ir nebegaliu prisijungti prie paskyros. Ką daryti?
Kadangi klaidingai nurodėte elektroninį paštą arba telefoną, negalite gauti registracijos patvirtinimo kodo, kuris atsiunčiamas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą arba telefoną. Bandykite iš naujo registruotis, nurodydami teisingą elektroninį paštą arba telefono numerį.

20. Ką daryti, jei registracijos metu įvesta gimimo data nesutampa su sistemoje esama data?
Kreipkitės pagalbos Jums patogiausiu būdu: elektroniniu paštu klientai@maxima.lt, internetu www.maxima.lt/pagalba arba skambinkite nemokamu informaciniu telefonu 8 800 200 50.

21. Kaip galima nutraukti dalyvavimą lojalumo programoje AČIŪ?
Dalyvavimas programoje gali būti nutrauktas Jūsų ir (arba) mūsų iniciatyva šiais atvejais:
Jums pateikus prašymą nutraukti dalyvavimą programoje, atšaukus sutikimą su galiojančiomis taisyklėmis ir (ar) privatumo politika ar užblokavus lortelę dėl bet kokių kitų priežasčių, Jūsų kortelė 3 mėnesių laikotarpiui įgyja statusą „užblokuota“. Per šį 3 mėnesių laikotarpį Jūs galite pakeisti savo sprendimą ir toliau tęsti savo dalyvavimą lojalumo programoje AČIŪ. Jums tereikia pakeisti kortelės statusą savo AČIŪ paskyroje arba pateikti tolimesniam dalyvavimui programoje reikalingus sutikimus, užpildant registracijos anketą. Jeigu per 3 mėnesių laikotarpį kortelė neatblokuojama, Jūsų dalyvavimas AČIŪ programoje negrįžtamai nutraukiamas, AČIŪ paskyra pašalinama, o visi duomenys panaikinami arba patikimai nuasmeninami.

Mažylių klubas

22. Prisijungus Mažylių klube www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas, prašoma pateikti / patikslinti duomenis, nors man jau galioja nuolaidos, nes registravausi kasoje. Kodėl turiu pateikti vaikų duomenis?
To prašoma tam, kad galėtume Jums pateikti ne tik ilgalaikius pasiūlymus, bet ir labiausiai jūsų poreikius atitinkančius trumpalaikius pasiūlymus, kurie galios savaitę. Nepateikus duomenų, galėsite naudotis tik nuolatiniais Mažylių klubo pasiūlymais tol, kol jūsų mažyliui sukaks 3 metai.

23. Šiuo metu laukiuosi ir noriu įstoti į Mažylių klubą, ar galiu tai padaryti prieš gimstant mano mažyliui?
Įstoti į Mažylių klubą ir naudotis klubo teikiamomis nuolaidomis gali tik tie tėveliai, kurie jau turi mažylį iki 3 m. amžiaus.

24. Ar Mamytės, Tėvelio ir kitų šeimos narių narystė galioja tiek pat laiko?
Taip, Mamytės ir Tėvelio narystės Mažylių klube galios tol, kol jų mažyliui sukaks 3 metukai.

25. Ar Mažylių klubo nuolaidos, skirtos Mamytei ir Tėveliui?
Mažylio klube teikiami pasiūlymai galioja Mamytei ir Tėveliui. Jie nesiskiria. Asmeniniai AČIŪ paskyroje aktyvinami pasiūlymai yra atnaujinami kiekvieną savaitę ir gali skirtis.

26. Neturiu AČIŪ paskyros, kaip kitaip galiu pasinaudoti trumpalaikiais asmeniniais pasiūlymais?
Jeigu neturite AČIŪ paskyros, asmeninius pasiūlymus galima aktyvinti parduotuvių MAXIMA kasose (išskyrus savitarnos kasas), pateikus AČIŪ kortelę ir paprašius aktyvinti AČIŪ asmenines nuolaidas.

27. Jeigu mano mažyliui yra daugiau nei 3 m., ar galiu užsiregistruoti Mažylių klube?
Jūs galite užregistruoti ir vyresnius vaikus. Jiems siūlysime asmeninius trumpalaikius pasiūlymus. Šiuo metu ilgalaikiais pasiūlymais gali pasinaudoti tik tėveliai, auginantys vaikus iki trejų metų.

28. Ką daryti, jeigu netaikomos Mažylio klubo nuolaidos?
Jeigu Jums nepritaikė Mažylių klubo teikiamų nuolaidų, pasitikrinkite, ar apsiperkate su ta pačia AČIŪ kortele, kurią užregistravote Mažylių klube. Pasitikrinti, ar Jūsų AČIŪ kortelė priklauso Mažylių klubui, galite užsukę į AČIŪ paskyrą www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas. Taip pat AČIŪ paskyroje pasitikrinkite, ar visi asmeniniai pasiūlymai yra aktyvinti.
Jei paaiškės, kad AČIŪ kortelė priklauso Mažylių klubui, praneškite apie tai www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/pagalba arba paskambinkite mums nemokama infolinija 8 800 20 050

29. Kur galiu pasitikrinti, kokios nuolaidos man priklauso?
Jums priklausančias Mažylių klubo nuolaidas galite pamatyti savo AČIŪ paskyroje. Ten rasite ir daugiau Jums priklausančių asmeninių nuolaidų.

30. Ką daryti, jei nepavyksta prisiregistruoti Mažylių klube?
Jeigu Jums nepavyksta prisiregistruoti Mažylių klube, pasitikrinkite, ar Mažylių klubo anketoje teisingai suvedėte šiuos duomenis: vaiko vardą, lytį, gimimo datą.

31. Ką daryti, jeigu gimdymo namuose negavau laiško?
Jeigu gimdymo namuose Jūs negavote naujagimio(-ių) susilaukusioms  šeimoms skirtos dėžutės, kurioje yra laiškas su pakvietimo įstoti į Mažylių klubą kuponais, užpildykite įstojimo į Mažylių klubą anketą, esančią MAXIMOS internetinėje svetainėje www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas.

32. Aš turiu du mažylius, jaunesnius nei 3 metų. Kurio mažylio duomenis Mažylių klubo įstojimo anketoje man pildyti?
Jeigu jūs turite daugiau nei vieną mažylį iki 3 metų amžiaus, užregistruokite abiejų mažylių duomenis. Nuolaidos Jums galios, kol jauniausiam mažyliui sukaks 3 metukai.

33. Nuo kada man pradės galioti Mažylio klubo nuolaidos?
Jeigu jūs registruojatės  Mažylių klube su pakvietimo kuponu(-ais), gautais gimdymo namuose, MAXIMOS kasoje nuolatiniai pasiūlymai Jums pradės galioti kito apsipirkimo metu su Jūsų AČIŪ kortele.
Jeigu Jūs registruojatės Mažylių klube, pildydami anketą MAXIMOS internetiniame puslapyje www.maxima.lt/aciu/mano-aciu/mazyliu-klubas, nuolatiniai pasiūlymai Jums pradės galioti per artimiausias 2 d. d.
Jeigu Jūs gavote MAXIMOS kasos kuponą su informacija, kad Jūs jau priklausote Mažylių klubui, tai reiškia, kad nuolatiniai Mažylių klubo pasiūlymai galioja iš karto.

AČIŪ įmokos

34. Kas yra „AČIŪ įmokos“?
„AČIŪ įmokos“ – tai nauja AČIŪ kortelės funkcija, leidžianti susieti įvairių paslaugų tiekėjų mokėtojų kodus su AČIŪ kortele.

35. Kaip tai veikia?
Bendradarbiaudami su įvairiais paslaugų teikėjais, suteikiame galimybę priimti jų klientų įmokas, naudojant AČIŪ kortelę. Pasitelkę technines galimybes, galime mokėtojo kodą susieti su AČIŪ kortele. Atlikus susiejimą, o kitą kartą perbraukus AČIŪ kortelę, kasoje matoma, kokie mokėtojo kodai jau susieti su konkrečia kortele, todėl galima pateikti informaciją apie mokėtiną sumą arba atidaryti langą, kuriame kasininkė supildys deklaruojamus skaitiklių rodmenis.

36. Kodėl man tai naudinga?
Susiejus mokėtojo kodus su AČIŪ kortele, daugiau nebereiks atsinešti atsiskaitymo knygelės, popierinio mokėjimo nurodymo ar prisiminti mokėtojo kodo. Įmokų apmokėjimas MAXIMOS kasoje yra vienas iš pigiausių rinkoje.

37. Už ką galiu susimokėti tokiu būdu?
Šiuo metu galima susieti ir mokėti už AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) ir UAB „Lietuvos dujų tiekimas“ paslaugas. Tikslus sąrašas tiekėjų, už kurių paslaugas galima sumokėti, yra nuolat pildomas naujais paslaugų tiekėjais, jį galima rasti savo AČIŪ paskyroje.

38. Kaip tai susieti kasoje?
Norėdami pirmą kartą susieti mokėtojo kodą su AČIŪ kortele, paduokite sąskaitą įprastai. Kasininkei nuskenavus brūkšninį kodą, kasa pati atpažins, ar kodas gali būti susietas su AČIŪ kortele. Jeigu sutiksite, kasininkė atliks susiejimą, o kitą kartą galėsite nebesinešti popierinės sąskaitos – pakaks AČIŪ kortelės.

39. Kaip tai susieti AČIŪ paskyroje?
Prisijunkite prie AČIŪ paskyros ir pasirinkite skiltį „Mano įmokos”, tuomet pasirinkite tiekėjo, kurio mokėtojo kodą norite susieti, pavadinimą ir pateikite kitus reikalaujamus duomenis. Viską užpildę, spauskite „Išsaugoti pakeitimus”. Atėję į kasą, jau galėsite apmokėti su AČIŪ kortele.

40. Kiek tai kainuoja?
Susiejimas kasoje ar AČIŪ paskyroje nieko nekainuoja. Už įmokos priėmimą kasoje taikomas standartinis 0,21€ komisinis mokestis.

41. Ar galima susieti kelis to paties tiekėjo mokėtojo kodus?
Taip, galima. Pvz.: mokate už elektrą, tačiau jūsų buto ir sodo yra skirtingi mokėtojo kodai, juos abu galima susieti su viena AČIŪ kortele.

42. Ką daryti, jeigu noriu atsieti įmokas?
Norint atsieti įmokas, reikia prisijungti prie savo AČIŪ paskyros, pasirinkti skiltį „Mano įmokos“ ir prie atsieti norimos įmokos spausti mygtuką su raudonu ženklu „X” arba galima kreiptis telefonu 8 800 20050 ar el. paštu klientai@maxima.lt. Jūsų įmokos bus atsietos per 2 darbo dienas.

43. Ką daryti, jeigu pamečiau kortelę, kurioje jau susietos įmokos?
Kreipkitės MAXIMOS nemokamu telefonu 8 800 20050 arba el. paštu klientai@maxima.lt. Pranešus naujos kortelės numerį, susietos įmokos bus perkeltos į naująją AČIŪ kortelę per 2 d. d.

44. Ar galima, naudojant tą patį mokėtojo kodą, mokėti su skirtingomis AČIŪ kortelėmis?
Taip, galima, pvz.: žmona ir vyras moka buto mokesčius pasikeisdami, todėl abu savo skirtingose AČIŪ kortelėse gali susieti tą patį mokėtojo kodą.

45. Ar galiu susieti ir mokėti kito asmens mokesčius?
Taip, galite, kadangi tuos pačius mokėtojo kodus galima susieti skirtingose AČIŪ kortelėse, jokie konfidencialūs asmens duomenys, atliekant mokėjimus, nėra naudojami, todėl tokie apmokėjimai galimi.

46. Ką reikia papildomai atsinešti, atėjus mokėti įmokas, kurios jau susietos su AČIŪ kortele?
Kai įmokos jau susietos su AČIŪ kortele, kasoje paduokite tik AČIŪ kortelę, daugiau nieko atsinešti nereikia.

47. Ar mokant įmokas su AČIŪ kortele man kaupsis AČIŪ pinigai kortelėje?
Deja, ne, atsiskaitant už trečiųjų asmenų suteiktas paslaugas, AČIŪ pinigai nėra kaupiami.
 
48. Kas yra BDAR?
BDAR – Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, įsigaliosiantis Europos Sąjungos šalyse nuo 2018 m. gegužės 25 d. Šis reglamentas parengtas, siekiant suvienodinti duomenų privatumo įstatymus visoje Europos sąjungoje ir sudaryti sąlygas geresnei jos piliečių duomenų apsaugai.

49. Kodėl privalau atnaujinti savo duomenis?
ES šalyse 2018 m. gegužės 25 d. įsigalios BDAR, todėl MAXIMA LT, UAB, atnaujina AČIŪ lojalumo programos privatumo politiką. MAXIMA LT siekia įsitikinti, kad atnaujinote leidimą tvarkyti savo asmens duomenis pagal naujus saugumo reikalavimus, prašom darkart sutikti su lojalumo programos AČIŪ privatumo politika.

50. Kas bus, jei neatnaujinsiu sutikimo?
Jeigu neatnaujinsite sutikimų, negalėsime Jums teikti individualių pasiūlymų, mūsų ir AČIŪ programos partnerių nuolaidų, akcijų, išpardavimų informacijos, kviesti dalyvauti žaidimuose bei laimėti prizų, teirautis Jūsų nuomonės apie teikiamas paslaugus ir produktus.

51. Kas yra asmens duomenys?
Tai bet kokia informacija, kuri gali būti naudojama identifikuoti asmenį, taip pat bet kokia informacija apie asmenį, kuris jau yra identifikuotas.
Mes gerbiame Jūsų privatumą, o Jūsų asmens duomenų saugumas yra mūsų prioritetas. Mes imamės atitinkamų organizacinių ir techninių priemonių užtikrinti, kad Jūsų asmens duomenys visada būtų saugūs, o duomenų tvarkymo veiksmai atitiktų duomenų apsaugos teisės aktų ir mūsų vidaus politikų reikalavimus.
Mes nuosekliai laikomės asmens duomenų minimizavimo principo ir nerenkame duomenų, pagal kuriuos būtų galima tiesiogiai identifikuoti Jūsų, kaip fizinio asmens, tapatybę. Plačiau apie asmens duomenų apsaugą ir tvarkymą skaitykite lojalumo programos AČIŪ privatumo politikos skyriuje Nr. 1. Kokius Jūsų duomenis tvarkome ir kodėl?

52. Ar galėsiu atšaukti savo sutikimą gauti asmeninius pasiūlymus ir būti profiliuojamas šiuo tikslu?
Savo sutikimą gauti asmeninius pasiūlymus ir būti profiliuojamas šiuo tikslu galite atšaukti bet kuriuo metu. Tokiu atveju asmeninių pasiūlymų teikimą mes nutrauksime per 5 darbo dienas.

53. Ar turiu atnaujinti sutikimą dabar, ar galėsiu tai padaryti vėliau?
Jei neatnaujinsite sutikimo dabar, mes nebegalėsime Jums teikti asmeninių pasiūlymų nuo 2018 05 25 ir informuoti apie geriausias AČIŪ akcijas.

54. Kas įvyks su asmens duomenimis, pasibaigus narystei lojalumo programoje AČIŪ?
Nutraukus dalyvavimą lojalumo programoje AČIŪ, MAXIMA pašalina lojalumo programos AČIŪ dalyvio asmeninius duomenis ir AČIŪ paskyrą (išimtis žiūrėti lojalumo programos AČIŪ privatumo politikoje).

55. Kodėl turėčiau sutikti su asmens duomenų profiliavimu, kad gaučiau ASMENINIUS PASIŪLYMUS?

Jeigu AČIŪ anketoje išreiškėte norą gauti Asmeninius pasiūlymus ir pateikėte sutikimą profiliavimui šiuo tikslu, mes formuosime ir teiksime specialiai Jums, pagal Jūsų pirkimo istoriją ar kitus požymius, pritaikytus Asmeninius pasiūlymus. Pavyzdžiui, uždarius parduotuvę, kurioje Jūs dažniausiai lankydavotės, galime suteikti papildomas naudas kitose artimiausiose parduotuvėse MAXIMA. Atsižvelgdami į Jūsų pirkimo istoriją ir pirkimo įpročius, mes galime suteikti nuolaidas Jūsų mėgstamų kategorijų prekėms, informuoti Jus apie asortimento naujienas ir kt. Mes taip pat galime atitinkamą su AČIŪ kortele atliktą Jūsų pirkimo operaciją automatiškai įtraukti į mūsų ar mūsų tiekėjų organizuojamus žaidimus, kuriuose Jūs galite laimėti specialių prizų.