PAGALBA

Mieli pirkėjai,

Visada stengiamės, jog apsipirkimas mūsų prekybos centruose jums būtų malonus, o įsigytomis prekėmis džiaugtumėtės ilgą laiką. Todėl daugiau nei 16 000 mūsų darbuotojų kasdien dirba siekdami jums sukurti vertingą apsipirkimo patirtį bei užtikrinti mūsų parduodamų prekių kokybę. Visgi, jei atsitiko taip, jog mūsų teikiamos paslaugos ar pas mus įsigytos prekės jus nuvylė, prašom mus apie tai informuoti. Tai padaryti labai paprasta – tiesiog kreipkitės į mūsų parduotuvių darbuotojus arba užpildykite žemiau pateiktą atsiliepimo formą. Juk tik atsižvelgdami į jūsų pateiktus atsiliepimus galėsime tobulėti.

Pagalba

Užpildykite žemiau pateiktą atsiliepimo formą.
Gavus Jūsų užklausą, dėl problemos sprendimo su Jumis susisieksime per 5 darbo dienas.

Tema
!

Užpildykite užklausą

Prisekite su klausimu susijusią nuotrauką
Pasirinkti
!

Kontaktiniai duomenys

* sužymėti privalomi laukai

Prašome peržiūrėti užklausą
Tema:
 
Atsiprašome, įvyko klaida
Uždaryti

Garantijos klientams

Garantijos, jei įsigijote nekokybišką prekę
 
Garantijos, jei nesutapo kainos
 
Ne maisto prekių grąžinimas
 
Kokybiškas aptarnavimas
 
Garantijos, jei nepritaikė nuolaidos su AČIŪ kortele
 
 

Saugumo užtikrinimas

Kad užtikrintume darbuotojų ir pirkėjų saugumą, imamės visų įmanomų priemonių. Visoje Lietuvoje vykdome neplanines pastatų, kuriuose įsikūrusios mūsų tinklo parduotuvės, techninės būklės patikras. Jų metu detaliai tikrinama pastatų techninė būklė, prioritetinis dėmesys skiriamas statinio konstrukcijoms – jų būklei bei saugumui.

 

Prie šio proceso kviečiame prisijungti ir Jus. Jei lankydamiesi parduotuvėse MAXIMA pastebėjote įtarimą keliančių ženklų dėl pastato ar vidaus patalpų būklės, informuokite mus nemokama infolinija 8 800 20050 arba elektroniniu paštu kokybe@maxima.lt. Laiške nurodykite parduotuvės adresą ir kuo tiksliau įvardykite įtarimus keliančius ženklus. Į Jūsų pranešimus nedelsdami reaguosime.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMA dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas Tax-Free paslauga Išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Gaukite naujausius pasiūlymus bei akcijas tiesiai į el. pašto dėžutę.