Mes – bendruomenė

842x414_

Balsavimas baigtas.

Projekto nugalėtojai bus paskelbti iki 2022 m. gegužės 31 d.

Loading...

D.U.K.

„Mes – bendruomenė“ – jau aštuntus metus vykstantis iniciatyvų konkursas, skirtas prisidėti prie visos Lietuvos bendruomenių, kuriant alternatyvias edukacijos, laisvalaikio ir pramogų erdves, didinant neformalaus mokymosi ir užimtumo galimybes bei vystant edukacijos, kultūros, sporto infrastruktūrą. Šis konkursas skirtas bendruomenes vienijančioms (nevyriausybinėms, ne pelno siekiančioms) organizacijoms.

Programoje gali dalyvauti pelno nesiekiančios organizacijos, turinčios juridinio asmens statusą, esančios paramos gavėjomis pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą ir įrodančios, jog yra pajėgios finansiškai prisidėti prie projekto įgyvendinimo mažąja investicijų dalimi (30 proc. reikalingų lėšų). Viena organizacija gali teikti tik vieną paraišką. Lietuvos savivaldybių administracijos dalyvauti konkurse gali tik teikdamos bendrą paraišką su kitomis ne pelno siekiančiomis organizacijomis. Savivaldybės administracija gali teikti tik vieną paraišką su viena organizacija.

Paramos gavėju gali būti juridiniai asmenys, turintys teisę gauti paramą pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą. Išsamią informaciją dėl paramos gavėjos tatuso suteikimo galima rasti Valstybės įmonės registrų centro internetinėje svetainėje.

Konkurso paraiška nėra sudėtinga, ją reikia pateikti internetinėje svetainėje: https://www.maxima.lt/mes-bendruomene, bet ji turi būti užpildyta aiškiai, tvarkingai ir lietuvių kalba. Būtina pateikti visą prašomą informaciją.

2021 m. MES BENDRUOMENĖ projekto laimėtojai

Viešoji įstaiga Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centras

Viešoji įstaiga Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centras / Pavėžėjimo paslauga neįgaliesiems

Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centro tikslas – įvairių socialinių, sociakultūrinių paslaugų teikimas garbaus amžiaus, socialiai remtiniems, negalią turintiems žmonėms bei kitiems Vilniaus miesto Vilkpėdės seniūnijos.

Asociacija „Pilsota“

Asociacija „Pilsota“ / Kuršių genties muziejaus steigimas

Asociacija „Pilsota“ užsiima kuršių genties rekonstrukcija. Kuršiai - vienintelė mūsų krašto gentis, neretai pavadinama baltų vikingais, dėl savo marinistinės kultūros mus įtraukianti į jūrinių valstybių šeimą.

Pagalba