Mes – bendruomenė

842x414_

Jau devintus metus vykstantis projektas „Mes – bendruomenė“ – tai iniciatyvų konkursas, skirtas prisidėti prie visos Lietuvos bendruomenių, kuriant alternatyvias edukacijos, laisvalaikio ir pramogų erdves, didinant neformalaus mokymosi ir užimtumo galimybes bei vystant edukacijos, kultūros, sporto infrastruktūrą. Šiemet „Maxima“ bendruomenių idėjų įgyvendinimui iš viso skirs įspūdingą 120 tūkst. eurų sumą.

Projektų paraiškų teikimas prasidės vasario mėn. pabaigoje/kovo mėn. pradžioje.

Turite klausimų? Rašykite mumsrupi@maxima.lt

Loading...

D.U.K.

„Mes – bendruomenė“ – jau aštuntus metus vykstantis iniciatyvų konkursas, skirtas prisidėti prie visos Lietuvos bendruomenių, kuriant alternatyvias edukacijos, laisvalaikio ir pramogų erdves, didinant neformalaus mokymosi ir užimtumo galimybes bei vystant edukacijos, kultūros, sporto infrastruktūrą. Šis konkursas skirtas bendruomenes vienijančioms (nevyriausybinėms, ne pelno siekiančioms) organizacijoms.

Programoje gali dalyvauti pelno nesiekiančios organizacijos, turinčios juridinio asmens statusą, esančios paramos gavėjomis pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą ir įrodančios, jog yra pajėgios finansiškai prisidėti prie projekto įgyvendinimo mažąja investicijų dalimi (30 proc. reikalingų lėšų). Viena organizacija gali teikti tik vieną paraišką. Lietuvos savivaldybių administracijos dalyvauti konkurse gali tik teikdamos bendrą paraišką su kitomis ne pelno siekiančiomis organizacijomis. Savivaldybės administracija gali teikti tik vieną paraišką su viena organizacija.

Paramos gavėju gali būti juridiniai asmenys, turintys teisę gauti paramą pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą. Išsamią informaciją dėl paramos gavėjos tatuso suteikimo galima rasti Valstybės įmonės registrų centro internetinėje svetainėje.

Konkurso paraiška nėra sudėtinga, ją reikia pateikti internetinėje svetainėje: https://www.maxima.lt/mes-bendruomene, bet ji turi būti užpildyta aiškiai, tvarkingai ir lietuvių kalba. Būtina pateikti visą prašomą informaciją.

2022 m. MES BENDRUOMENĖ projekto laimėtojai

Top_30_1Dvarcioniskiai

Dvarčionių bendruomenė / Sveikatingumo takas „Šeimų judesio pušynas“ Dvarčionyse

Vilniaus miesto Dvarčionių bendruomenės gyventojai  ir mūsų rajono svečiai mėgsta pasivaikščioti aplink žaliuojančių miškelių takais. Tačiau nei vienas jų nėra pritaikytas tėveliams su vaikų vežimėliais, sportuojantiems ar neįgaliesiems –juose gausu šaknų, medžių išvartų, nelygumų ir vandens išgraužų.

Top_30_6Lamata

Amatininkų gildija "Lamata" / Senovinių augalų sodas Drevernoje

Šiuo projektu siekiama kartu su Drevernos bendruomene bei projekto partneriais ir rėmėjais apleistoje teritorijoje, esančioje Drevernos miestelio centre, atgaivinti, įrengti ir bendruomenės poreikiams pritaikyti laivo formos senovinių augalų sodą, simbolizuojantį Dreverną, kaip senovinį žvejų kaimą.

Pagalba