Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050

Elektroniniai viešojo
transporto bilietai

Grįžti į sąrašą

Elektroniniai viešojo transporto bilietai – tai patogus ir praktiškas būdas susimokėti už kelionę viešuoju transportu. Jums tereikia turėti elektroninę viešojo transporto bilietų kortelę. 
Elektroninio viešojo transporto kortelę galite įsigyti* ir papildyti Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos parduotuvių MAXIMA kasose, pažymėtose specialiais informaciniais ženklais.

*Išskyrus Klaipėdos el. korteles.

 

 

 

Specialus pasiūlymas Vilniaus mokyklų pradinukams

 


Primename, kad Vilniaus parduotuvių MAXIMA kasose galima įsigyti viešojo transporto metinį Pradinuko bilietą - už 10 eurų.
12 mėnesių (365 dienų) terminuotojo bilieto rūšis, skirta Vilniaus pirmų-ketvirtų klasių moksleiviams.

Šiuo transporto bilietu papildžius Vilniečio kortelę, bilietas įprastai (kaip ir visi kiti terminuotieji viešojo transporto bilietai) aktyvinamas viešojo transporto priemonėse: įlipus į autobusą ar troleibusą, pakanka Vilniečio kortelę pridėti po geltonojo komposterio ekranu ir sulaukti garsinio signalo. Bilietas bus aktyvintas, kai pasigirs garsinis signalas, o komposterio ekrane pasirodys laikas, iki kada galioja aktyvintas bilietas. Pavyzdžiui, jei 2016 m. rugsėjo 2 d. kortelė bus papildyta Pradinuko bilietu, ir jis tą pačią dieną bus aktyvintas, bilietas galios 12 mėnesių – iki 2017 m. rugsėjo 1 d. 23:59 val.

Kontrolieriui paprašius, moksleiviams reikia pateikti ir galiojantį pradinuko bilietą, ir moksleivio pažymėjimą.

 

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miesto viešojo transporto el. bilietus
galite įsigyti ir papildyti šiose MAXIMA parduotuvėse

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti