„Tau ledai, o jiems delfinų pagalba“

Paveikslas_Delfinai_1400x600

Tai jautri socialinė akcija, dovanojanti nepamirštamą delfinų terapiją specialiuosius poreikius turintiems vaikams.

2024 m. lietuviškame prekybos tinkle MAXIMA kartu su partneriais „Premia KPC“ ir Lietuvos jūrų muziejumi ši socialinė akcija organizuojama jau septintą vasarą iš eilės. Per visus akcijos gyvavimo metus MAXIMOS pirkėjai, vasaros laikotarpiu pirkdami valgomuosius ledus „Klasika“ porcijomis, delfinų terapiją jau padovanojo maždaug 90-iai šeimų.

Šiemet prekybos tinklo pirkėjai taip pat gali padovanoti vaikams galimybę sudalyvauti terapiniuose užsiėmimuose su delfinais ir pasidžiaugti jų draugyste bei teikiama nauda. Socialinės akcijos „Tau ledai, o jiems delfinų pagalba“ taisyklės labai paprastos – tereikia nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. bet kurioje MAXIMOS parduotuvėje įsigyti specialiais karuliais pažymėtų valgomųjų ledų „Klasika“. Rudenį 15-ai atrinktų vaikų bus sudaromos individualios jų poreikius atitinkančios programos, kuriose jie turės galimybę gauti 10 delfinų terapijos užsiėmimų, ne mažiau kaip 6-ias negalios specialistų konsultacijas bei kitas papildomas veiklas.

Delfinai – protingi, smalsūs ir empatiški žinduoliai, su kuriais užmegztas ryšys gali padėti specialiųjų poreikių turintiems užsisklendusiems vaikams įgyti pasitikėjimo, teigiamai paveikti jų saviraišką, fizinius ir bendravimo gebėjimus.

Daugiametė Lietuvos jūrų muziejaus patirtis rodo, kad delfinų terapija ypač svarbi vaikams, sergantiems neurologinėmis ligomis, patyrusiems psicho-emocines traumas ar turintiems raidos sutrikimų. Tyrinėjant delfinų asistuojamos terapijos poveikį nustatyta teigiama nauda padedant sumažinti vaikams baimę būti nesuprastiems, stiprinant pasitikėjimą savimi ir kitais, tobulinant bendravimo įgūdžius.

Susitikimas su šiais gyvūnais gali tapti nepamirštama ir gyvenimą keičiančia patirtimi ne tik vaikams, bet ir jų artimiesiems – tai padeda formuoti naują, dar tvirtesnį bei artimesnį ryšį, pažinti savo vaiką iš naujo.

Naujienos

Loading...
Pagalba