„Tau ledai, o jiems – delfinų pagalba“

Delfinai_1400x600d

Tai jautri socialinė akcija, skirta specialiųjų poreikių turintiems vaikams padovanoti delfinų terapiją

 

2023 metais, jau šeštus metus iš eilės, vyko lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ ir partnerio „Premia KPC“ jautri akcija „Tau ledai, o jiems – delfinų pagalba“. Visą vasarą prekybos tinklo parduotuvėse, pirkdami „Klasika“ ledus porcijomis, specialiųjų poreikių turintiems vaikams iš 15-os šeimų, klientai padovanojo nepamirštamą dovaną – delfinų terapiją.

Kaip rodo daugiametė Lietuvos jūrų muziejaus patirtis, delfinų terapija labai svarbi tiems, kurie serga psichikos ir elgesio arba nervų sistemos ligomis. Trejus metus vykdytas tyrimas įrodė ir teigiamą įtaką vaikų su autizmo sutrikimu psichosocialinei reabilitacijai – daugiau nei 80 proc. dalyvavusių vaikų jautė žymų pagerėjimą.

Tyrinėjant delfinų asistuojamos terapijos poveikį žmonėms po hemoraginio smegenų insulto nustatyta, kad terapinį poveikį raidos sutrikimus turintiems vaikams labai ženklus poveikis buvo matomas jaunesnėje nei 7 metų vaikų amžiaus grupėje. Tai dar kartą patvirtina, kad ankstyvoji intervencija ir visapusė pagalba vaikui ir šeimai yra kritinė ankstyvuoju periodu.

Per penkerius „Tau ledai, o jiems – delfinų pagalba“ akcijos metus MAXIMOS pirkėjai, vasaros metu įsigiję ledų „Klasika“ vafliniuose puodeliuose, delfinų terapiją padovanojo jau daugiau nei 60-iai šeimų.

Naujienos

Loading...
Pagalba