Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
MAXIMA – „Dainų dainelės“ rėmėja
Grįžti į sąrašą
Jubiliejiniame „Dainų dainelės“ koncerte - specialus MAXIMA įsteigtas piniginis prizas ir įspūdingas tortas

Tarptautinę vaikų gynimo ir Tėvo dieną, Nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko jubiliejinės „Dainų dainelės“ finalas. 40-metį švenčiančio vaikų dainų konkurso koncertas šiemet ant scenos sukvietė rekordinį skaičių laureatų – net 146. O per visą savo gyvavimo istoriją, „Dainų dainelėje“ dalyvavo per 200 tūkstančių Lietuvos dainorėlių.

„Dainų dainelės“ laureatus į didžiąją lydėjo beveik pusė šimto jų vadovų ir dar daugiau nei dvi dešimtys buvusių „Dainų dainelės“ laureatų bei koncerto svečių. Atlikėjus finalinis jubiliejinės „Dainų dainelės“ koncertas sukvietė net iš 15 šalies miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Druskininkų, Molėtų, Mažeikių, Biržų, Pakruojo, Visagino, Vilkaviškio, Kupiškio, Rokiškio ir Skuodo.

Padėka - ryžtingiems ir dainą mylintiems vaikams

Sveikinimo kalbą „Dainų dainelės“ finalininkams sakė ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Dainų dainelė“ – unikali tradicija, jau 40 metų sutelkianti jaunuosius Lietuvos talentus ir geromis emocijomis džiuginanti visą šalį. Daina yra ištikima mūsų tautos palydovė. Iš dainų pažįstame savo istoriją, jose sudėta mūsų protėvių narsa ir meilė Tėvynei. Dainuodami tampame vieninga ir stipria Lietuva“, – sveikindama laureatus sakė šalies vadovė. Prezidentė apdovanojo jauniausiu šių metų laureatus – penkerių metukų Simoną Tuskaitę ir šešiametį Kasparą Brikį.

Kiek anksčiau M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje vykusioje apdovanojimų ceremonijoje dainorėlius ir jų mokytojus sveikino ir „Maxima LT“ generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

„Deja, man pačiam neteko dalyvauti „Dainų dainelės“ konkurse. Tad galiu tik numanyti, kiek reikia turėti drąsos, kiek tenka įdėti darbo ir pastangų, kad galėtum užlipti ant scenos ir dainuoti visai Lietuvai. Matydamas šiuos drąsius ir talentingus vaikus aš galiu pasakyti, kad didžiuojamės, galėdami padėti šiam konkursui gyvuoti ir toliau tęsti savo svarbią misiją – ieškoti muzikai gabių vaikų, paskatinti ir padėti jiems savo talentą puoselėti“, – sveikindamas laureatus sakė „Maxima LT“ generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

Jis „Dainų dainelės“ laureatams, kolektyvui iš Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos, mišriam vokaliniam ansambliui ir jo vadovei Daliai Pilipavičienei, įteikė specialų prizą – 5 tūkst. litų vertės dovanų čekį už ryžtą ir nuolatinį dalyvavimą konkurse bei iškovotus laureatų vardus.

Išties manau, kad visi vaikai, nors kartą dalyvavę „Dainų dainelės“ konkurse jau yra nugalėtojai. Ir visi verti padėkos. Vis tik, įmonės vardu specialų prizą norėčiau įteikti ypatingiems vaikams, kurie dainų dainelės konkurse jau dalyvauja ir laureatais yra tapę kelis metus iš eilės. Iš šių vaikų, mes, suaugusieji galime pasimokyti ryžto, kantrybės ir sugebėjimo kryptingai siekti savo užsibrėžto tikslo. Tad ačiū jiems už tai", - įteikdamas kolektyvui prizą sakė A. Zimnickas.

MAXIMA dovanos smaližiams

Apdovanoti buvo ir kiti "Dainų dainelės konkurso" finalininkai. MAXIMA jiems padovonojo po saldainių rinkinį. Šiais jubiliejiniais metais Bendrovė „Maxima LT“ remia „Dainų dainelę“ jau dvyliktus metus iš eilės. Per tą laiką LRT televizijos studijoje vykusių „Dainų dainelė“ koncertų metu bendrovė „Maxima LT“ saldžiomis dovanomis jau apdovanojo 196 solistus ir 152 vokalinius ansamblius.

Na o smaližių laukė įspūdingas net 25 kg. sveriantis MAXIMA maisto gamybos meistrų iškeptas tortas, kuriuo pavaišinti konkurso laureatai, mokytojai, konkurso svečiai.

Išaugino ne vieną dešimtį talentų

Per šiuos dvylika metų „Dainų dainelė“ jau išaugino tokius talentus kaip Vaida Genytė, Judita Leitaitė, Evelina Sašenko, Ona Kolobovaitė, Liudas Mikalauskas, Kristina Zmailaitė, Edmundas Seilius, Justina Kazėnaitė, Maksim Pogrebniak, Milda Baronaitė, Monika Linkytė, Liepa Mondeikaitė ir kiti. Viena jaunųjų „Dainų dainelės“ laureačių operos solistė Laura Zigmantaitė šiemet įstojo studijuoti į Karališkąją Londono muzikos akademiją.

Jubiliejinį koncertą vedė Ignas Krupavičius. Grojo jungtinis M. K. Čiurlionio menų mokyklos ir LRT grupės orkestras, vadovaujamas maestro Martyno Staškaus.

 

2018 metų „Dainų dainelės" finalinis koncertas

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti