MAXIMA – „Dainų dainelės“ rėmėja
Grįžti į sąrašą
Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursą „Dainų dainelė“ organizuoja LR Švietimo ir mokslo ministerija kartu su Lietuvos radiju ir televizija. Nuo 1998 metų Švietimo ir mokslo ministerijos pavedimu „Dainų dainelės“ konkursus įgyvendina Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla kartu su pagrindiniu konkurso rėmėju – lietuvišku prekybos tinklu „Maxima“.
„Dainų dainelė“ yra tapusi neatsiejama šalies muzikos pasaulio tradicija tiek konkurso dalyviams, tiek jos organizatoriams. Daugiau kaip 20 metų jos laureatai didžiojoje scenoje dalinasi savo talentu ir dainomis. Modernėjant technologijoms kasmet laureatų koncertai tampa vis įdomesni, stebina ne tik unikaliais balsais, bet ir savitais pasirodymais, kurie sutraukia ne tik šimtus žiūrovų salėje, bet ir tūkstančius prie televizijos ekranų.

„Dainų dainelės“ scenoje, nuo pirmojo konkurso 1974 metais, pasirodė jau daugiau nei 200 tūkst. atlikėjų, o didžioji dalis konkurso laureatų – garsūs ir talentingi Lietuvos solistai. Kas antrus metus konkurse vertinamas atlikėjų intonavimas, vokaliniai duomenys, ansambliškumas, repertuaro pasirinkimas ir jo interpretacija, artistiškumas bei sceninė kultūra. Konkurso koncertinė dalis susilaukia didelio žmonių susidomėjimo – įprastai balsavimų metu savo nuomone apie dalyvius išreiškia daugiau nei 10 tūkst. žiūrovų.
 

2018 metų „Dainų dainelės" finalinis koncertas

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau