„Ankstukai“

Paramos akcija, skirta padėti anksčiau laiko gimusiems kūdikiams išgyventi ir sėkmingai užaugti.
Grįžti į sąrašą
Su šia organizacija bendradarbiaujame jau šeštus metus. Organizacija tris mėnesius per metus parduotuvėse turi savo paramos dėžutes, vykdomos įvairios kitos bendradarbiavimo iniciatyvos.

Anksčiau gimę mažyliai kviečia Jus prisijungti prie būrio draugų ir padėti jiems kartu augti ir stiprėti. Drauge su „Ankstukų“ paramos akcija Jūs galite įgyvendinti pagrindinį akcijos tikslą ir padėti užauginti brangiausius stebuklus, skirdami savo paramą „Ankstukų“ projekto tikslams įgyvendinti. 

Akcijos draugų suaukoti pinigai bus skirti inovatyviai technikai įsigyti. Pažangi įranga padeda mažiausiems kovoti už gyvybę, o medikams palengvina kasdieninį darbą.

2019 m.  pavasarį „Ankstukai“ kartu su „Maxima“ pasitiko pristatydami fotografijų parodą „Auginu Lietuvą“. Fotomenininkų darbuose per didelius rūbus dėvintys ankstukai atskleidžia savo mažumą ir trapumą bei primena, koks reikalingas yra aplinkinių dėmesys ir rūpestis, kai visas pasaulis tau per didelis.

Prie paramos projekto „Ankstukai“ palaikytojų būrio prisijungė trys Lietuvos dizainerių komandos. Pirmosios neišnešiotiems naujagimiams skirtos drabužių kolekcijos kūrėjai sako, kad padėti ankstukams yra ir svarbi pareiga, ir didžiulė atsakomybė, ir malonumas. „Dressed in Green“ kūrybinė komanda, „Hello Moon“ dizainerės Viltė Martusevičienė ir Aušra Kačinskaitė bei „Me and Mine“ dizainerė Armantė Kavaliauskė sutaria: anksčiau gimusių kūdikių poreikiai kitokie, negu laiku gimusių jų bendraamžių, todėl kuriant drabužius ankstukams svarbu net smulkiausios detalės. Rūbelius pagal dizainerių viziją pasiuvo lietuviškų kūdikių rūbelių gamintojai UAB „Korlėja“, kurie pasirūpino kokybiškomis ir praktiškomis medžiagomis.
 

Naujienos Visos naujienos