Lietuvos kurčiųjų draugija

lkd-1-9679

2020 m. gruodį MAXIMA pradėjo bendradarbiauti su Lietuvos kurčiųjų draugija.

Draugijos nariams, užregistravusiems savo kortelę AČIŪ paskyroje, taikomas 2 % kaupimas nuo pirkinių sumos. Įprastas kaupimas pirkėjams siekia 1 % Taip pat įmonė, atsidėkodama už gerus darbus draugijoje dirbantiems savanoriams, dovanoja jiems savo dovanų korteles. Vienos kortelės vertė siekia 50 Eur.

1170x1086

AČIŪ paskyroje prisiregistravusiems LKD nariams

Nuo 2020 12 01 visi savo AČIŪ paskyroje priregistravę Lietuvos kurčiųjų draugijos (LKD) kortelę nariai gaus papildomą MAXIMOS pinigų kaupimą nuo savo apsipirkimo sumos. LKD nariams, priregistravusiems savo kortelę AČIŪ paskyroje, bus taikomas 2 % kaupimas nuo pirkinių sumos. Draugijos narių sąrašas atnaujinamas kartą per mėnesį*.

* MAXIMOS pinigai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už tabako gaminius, alkoholinius gėrimus, MAXIMOS dovanų korteles ir (arba) čekius, trečiųjų asmenų teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymą, sąskaitų apmokėjimą, draudimo paslaugas, elektroninius bilietus, superkamą ir (arba) keičiamą tarą ir t. t.), pradinio maitinimo pieno mišinius bei cukrų OPTIMA LINIJA. Mes pasiliekame sau teisę, paskelbdami apie tai parduotuvėse MAXIMA ir (arba) interneto tinklalapyje www.maxima.lt, tam tikroms prekėms nuolat ar laikinai nustatyti kitą MAXIMOS pinigų kaupimo procentą arba MAXIMOS pinigais neleisti atsiskaityti už tam tikras prekes ir paslaugas.

Kaip užregistruoti kortelę

1080x1080-sukreivinta_pensininkams_1
1080x1080-sukreivinta_pensininkams_2
1080x1080-sukreivinta_pensininkams_3
Pagalba