Lietuvos kurčiųjų draugija

2020 m. gruodį „Maxima“ pradėjo bendradarbiavimą su Lietuvos Kurčiųjų draugija.

Draugijos nariams, užregistravusiems savo kortelę AČIŪ paskyroje, bus taikomas 2 proc. kaupimas nuo pirkinių sumos. Įprastas kaupimas pirkėjams siekia 1 proc. Taip pat įmonė, atsidėkodama už gerus darbus draugijoje dirbantiems savanoriams, dovanoja jiems savo dovanų korteles. Vienos kortelės vertė siekia 50 eurų.

Nuo 2020.12.01 visi savo AČIŪ paskyroje priregistravę Lietuvos Kurčiųjų draugijos (LKD) kortelę nariai gaus papildomą „Maximos“ pinigų kaupimą nuo savo apsipirkimo sumos. LKD nariams, priregistravusiems savo kortelę AČIŪ paskyroje, bus taikomas 2 proc. kaupimas nuo pirkinių sumos. Draugijos narių sąrašas atnaujinamas kartą per mėnesį. *

* MAXIMOS pinigai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už tabako gaminius, alkoholinius gėrimus, MAXIMOS dovanų korteles ir (ar) čekius, trečiųjų asmenų teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymą, sąskaitų apmokėjimą, draudimo paslaugas, elektroninius bilietus, superkamą ir (ar) keičiamą tarą ir t.t.), pradinio maitinimo pieno mišinius bei cukrų „Optimalinija“. Mes pasiliekame sau teisę, paskelbdami apie tai parduotuvėse MAXIMA ir (arba) interneto tinklalapyje www.maxima.lt, tam tikroms prekėms nuolat ar laikinai nustatyti kitą MAXIMOS pinigų kaupimo procentą arba MAXIMOS pinigais neleisti atsiskaityti už tam tikras prekes ir paslaugas.

Kaip užregistruoti kortelę
1
Prisijungti prie MAXIMOS paskyros.
LKD narys turi prisijungti prie MAXIMOS paskyros. Jeigu ši sukurta nėra, ją reikia sukurti.
2
Suvesti savo pažymėjimo numerį.
Prisijungus prie internetinės MAXIMOS paskyros, pasirinkus skiltį „Mano profilis“, turi būti pažymima, kad pirkėjas yra LKD narys ir suvesti savo pažymėjimo numerį.
3
Išsaugoti atliktus pakeitimus.
Atlikti pakeitimai turi būti išsaugoti. Nuolaida bus pradėta taikyti automatiškai.