„Maxima“ pirkėjai rinks geriausius tinklo darbuotojus

2019 m. gegužės 03 d.

Apsiperkant parduotuvėje daugeliui turbūt tenka susidurti su paslaugiais, mandagiais, savo darbą puikiai atliekančiais ir padėti pasirengusiais jos darbuotojais. Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ nusprendė suteikti pirkėjams galimybę padėti tokiems darbuotojams būti pastebėtiems ir įvertintiems. Pagal pirkėjų atsiliepimus kiekvieną mėnesį bus išrenkami devyni prekybos tinklo darbuotojai, kurie už savo pastangas bus apdovanoti ir sulauks papildomos paskatos.

Pirkėjai tokiu būdu galės atsidėkoti visiems „Maxima“ parduotuvių salės darbuotojams – klientus aptarnaujantiems kasose ar šviežio bei sveriamo maisto skyriuose, padedantiems apsipirkti savitarnos kasose, besirūpinantiems prekėmis lentynose. Konkretaus darbuotojo vardo ir pavardės nežinantys ar neįsidėmėję pirkėjai galės tiesiog nurodyti parduotuvės zoną ar skyrių, kuriame teko su darbuotoju susidurti, ir pateikti jo apibūdinimą.

Prekybos tinklo „Maxima“ generalinės direktorės Kristinos Meidės teigimu, kiekvieną dieną apie 15 tūkst. prekybos tinklo parduotuvių darbuotojų rūpinasi, kad gyventojų namus pasiektų reikiami produktai – šviežios daržovės ir vaisiai, mėsa, duona, konditerijos gaminiai bei kiti produktai ir prekės. Šie darbuotojai pirkėjus parduotuvėse visuomet stengiasi pasitikti ir išlydėti su šypsena, siekia, kad apsipirkti būtų patogu ir greita. Naująja iniciatyva pirkėjai raginami atkreipti dėmesį ir įvertinti šių darbuotojų pastangas bei už jas atsidėkoti.

„Organizacijos viduje visada siekiame pastebėti ir įvertinti iniciatyvius, į savo darbą atsakingai žiūrinčius ir nuoširdžiai dėl pirkėjų besistengiančius savo komandos narius. Vis dėlto turbūt pats maloniausias yra žmonių, dėl kurių kasdien stengiesi, įvertinimas. Taigi norime, kad ir patys pirkėjai turėtų galimybę paskatinti geriausius mūsų darbuotojus, išreikšti jiems dėkingumą“, – sako K. Meidė.

Tai padaryti kiekvienas „Maxima“ parduotuvių lankytojas galės pateikdamas savo atsiliepimą apie paslaugų darbuotoją prekybos tinklo interneto svetainėje, mobiliąja programėle arba telefonu. Pirkėjai galės išskirti vieną konkretų darbuotoją arba įvertinti visą kurios nors parduotuvės ar skyriaus darbą. Norint įvertinti darbuotoją reikės užpildyti trumpą anketą arba atsakyti į keletą klausimų telefonu.

Iš visų geriausiai įvertintų darbuotojų kiekvieną mėnesį bus atrenkami ir apdovanojami devyni – jiems prekybos tinklas padės išpildyti savo svajonę. Devynis mėnesio darbuotojus iš visų, sulaukusių geriausio pirkėjų įvertinimo, išrinks speciali komisija.

Anot K. Meidės, pirkėjų grįžtamasis ryšys yra svarbus ir norint išlaikyti aukštą klientų aptarnavimo kokybę, gerinti parduotuvių veiklos procesus. Dėl to ši iniciatyva bus naudinga ir siekiant gauti vertingų įžvalgų – bus analizuojami visi pirkėjų pateikti atsiliepimai.

Kampanijos vaizdo klipą galima pasižiūrėti čia: www.youtube.com

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba