Nemenčinėje duris atvėrė atnaujinta „Maxima“

2020 m. lapkričio 26 d.

Ketvirtadienį Nemenčinėje po atsinaujinimo buvo atidaryta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Švenčionių g. 44. Investicijos į šios parduotuvės atnaujinimą siekė 730 tūkst. eurų.

Parduotuvėje, kurios bendrasis plotas siekia 564 kv. m, darbų metu buvo atnaujintas fasadas, kiemas bei pagalbinės patalpos. Joje veiks 6 įprastos ir 4 savitarnos kasos.

Pirkėjai parduotuvėje ras platų kulinarijos, konditerijos, šviežio maisto, daržovių ir vaisių asortimentą. Apie 80 proc. viso šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija.

„Ir toliau tęsiame savo pažadą: gerinti klientų apsipirkimo patirtis visoje šalyje. Rugpjūtį atnaujinimui uždaryta parduotuvė jau atvėrė duris. Tikiu, kad Nemenčinės gyventojai šioje parduotuvėje atras visas reikalingas prekes už prieinamą kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pirmąsias dienas po atidarymo pirkėjų laukia daug specialių pasiūlymų: lapkričio 26–gruodžio 26 d. į pirkėjų AČIŪ kortelę sugrįš 5 proc. nuo pirkinių sumos. Lapkričio 26–29 d. kosmetikai ir burnos priežiūros priemonėms bus taikoma  40 proc., sultims, sulčių gėrimams ir nektarams bus taikoma 35 proc., nealkoholiniam vynui, alui ir sidrui 30 proc. nuolaida ir daug kitų akcijų.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 30 darbuotojų. Parduotuvė atnaujinimui buvo uždaryta rugpjūtį. Tai – vienintelė parduotuvė Nemenčinėje. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 249 parduotuvės, dar 2 yra atnaujinamos.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba