Raseiniuose atidaryta atnaujinta „Maxima“

2020 m. gruodžio 08 d.

Ketvirtadienį Raseiniuose po atsinaujinimo buvo atidaryta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Maironio g. 64. Investicijos į šios parduotuvės atnaujinimą siekė 220 tūkst. eurų.

Investuota buvo į vidinį patalpų remontą, atnaujinta prekybinė įranga. Šios parduotuvės bendrasis plotas siekia 628 kv. m. Joje veiks 3 įprastos kasos.

Pirkėjai parduotuvėje ras platų kulinarijos, konditerijos, šviežio maisto, kosmetikos bei gyvūnų prekių asortimentą. Apie 80 proc. viso šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija.

„Spalį atnaujinimui uždaryta parduotuvė jau atvėrė duris. Tikiu, kad Raseinių gyventojai šioje parduotuvėje atras visas reikalingas prekes, o mes ir toliau laikysimės pažado gerinti klientų apsipirkimo patirtis visoje šalyje“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Parduotuvės atidarymo metu dėl galiojančio karantino nevyko įprastas šventinis renginys: skatinant pirkėjus nesibūriuoti, nebuvo dalijamos vaišės.

Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys skiriamas darbuotojams. „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudusi specialiu draudimu nuo koronaviruso. Darbuotojai yra aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniu rankų skysčiu. Kasdien darbuotojams yra matuojama temperatūra. Jeigu darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, jų prašoma likti namuose.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 18 darbuotojų. Tai – vienintelė X formato parduotuvė mieste. Taip pat Raseiniuose veikia XX formato „Maxima“, įsikūrusi adresu Vilniaus g. 93. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 252 parduotuvės.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba