Vilniaus Kalvarijų gatvėje duris atvėrė nauja „Maxima“ parduotuvė

2019 m. gegužės 28 d.

Antradienį Vilniuje šventiškai atidaryta nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė. Adresu Kalvarijų gatvė 59 duris atvėrusi nedidelė, beveik 300 kv. m. ploto parduotuvė pirkėjams pasiūlys būtiniausių šviežio maisto, bakalėjos produktų, gėrimų, ne maisto prekių pasirinkimą, o tai pat galimybę įsigyti šiltos kavos ir bandelių išsinešimui. Apie 80 proc. šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija. Patogiu gyventojų apsipirkimu parduotuvėje rūpinsis 12 darbuotojų komanda. Į 248-osios parduotuvės įrengimą „Maximos“ prekybos tinklas iš viso investavo apie 350 tūkst. eurų.

Atidarymo dieną naujoji parduotuvė gyventojus pasitiko šventine nuotaika. Pirkėjai buvo vaišinami kava, arbata ir didžiuliu „Maximos“ meistrų iškeptu tortu.

„Spartus gyvenimo tempas mieste lemia augantį mažesnių parduotuvių poreikį. Į tokias parduotuves gyventojai paprastai užsuka smulkesniems, tačiau dažnesniems apsipirkimams. Be to, čia galima nusipirkti ne tik būtiniausių maisto produktų ar kitų prekių, bet ir įsigyti greitų užkandžių, šviežių bandelių, kavos išsinešimui. Šiuos mažesnių parduotuvių privalumus skubantys miestiečiai itin vertina“, – sako lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Anot I. Ščerbavičienės, plečiant parduotuvių tinklą siekiama kuo geriau patenkinti visų pirkėjų poreikius, todėl dėmesys skiriamas visų formatų parduotuvėms. Stengiamasi išryškinti jų privalumus ir kiekvienoje užtikrinti gerą apsipirkimo patirtį.


Naujoje modernioje parduotuvėje pirkėjų patogumui įrengtos dvi tradicines ir dvi savitarnos kasos, šiuolaikiškai suplanuota ir įrengta prekybos salė.

Atidarymo proga naujojoje parduotuvėje gyventojams bus siūlomos įvairios nuolaidos ir akcijos. Pavyzdžiui, apsiperkant Kalvarijų gatvės „Maximos“ parduotuvėje gegužės 28 – birželio 28 dienomis į „Ačiū“ kortelę grįš net 5 kartus didesnė suma – 5 proc. nuo pirkinių vertės.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pagalba