Vakarėliai, šunys ir fejerverkai
2021 m. lapkričio 25 d.
Grįžti į sąrašą

Pasidalink:

Jūsų šuo yra mielas kompanionas ištisus metus, jis mėgsta leisti su jumis laiką. Tačiau kai kurie šunys nesijaučia taip jaukiai, kaip jūs, girdėdami nepažįstamus garsus ar būdami tarp žmonių. Todėl, jei jūsų šuo bijo fejerverkų ir garsaus triukšmo, per šventes jam gali prireikti papildomos priežiūros.

Jei jūsų šuo bijo fejerverkų arba tampa neramus didelių susibūrimų metu, nebūtina iš karto atšaukti vakarėlį – skirdami šuniui laiko ir dėmesio galite padėti jam vakaro metu išlikti ramiam ir linksmam. Pateikiame keletą patarimų, kaip užtikrinti, kad ir jūsų šuo bet kokia proga gerai leistų laiką!

Kaip pasirūpinti šunimi per vakarėlį

Jūsų šuo bus linksmas ir gerai jausis per šventes, jei būsite gerai pasirengęs. Tada abu galėsite smagiai leisti laiką nesirūpindami vienas kitu!

Prieš vakarėlį

Per vakarėlį

Šunys ir fejerverkai

Jūsų šuniui fejerverkai gali nepatikti taip pat, kaip ir jums, ir kas galėtų jį kaltinti? Garsus atsitiktinis triukšmas, neturintis akivaizdaus šaltinio, gali bauginti ir trikdyti, ypač, jei šuo yra pratęs prie ramybės ir tylos.

Jei jūsų šuo bijo fejerverkų, nereikia atsisakyti planų juos leisti. Tiesiog atsižvelkite į keletą patarimų, kurie padėtų jūsų fejerverkų vakarui, Divali šventei ar Naujųjų metų sutiktuvėms praeiti sklandžiai.

Prieš fejerverkus
Fejerverkų metu


Šventės lauke

Nepatartina pasiimti šunį į lauko šventę ar fejerverkų šou, nebent šuo visada sutelkia dėmesį į jus ir jūsų komandas. Jūsų šuo turi gebėti ramiai reaguoti į netikėtą triukšmą ir minią, taigi, jei turite kokių nors abejonių, elkitės apdairiai ir palikite jį namuose. Dėl ramybės galite pasamdyti šuns prižiūrėtoją, kad prižiūrėtų jūsų augintinį, kol jūs švęsite.

Apdovanokite už gerą elgesį

Jei šuo jūsų vakarėlyje elgiasi gerai, klusniai žingsniuoja greta, kai esate lauke, ar net ramiai guli kitoje namų dalyje, kol jūsų svečiai linksminasi, svarbu, kad jis tai žinotų.

Duokite jam skanėstų ir pagirkite, o jei šuo yra kitame kambaryje, retkarčiais užsukite pas jį, kad nesijaustų paliktas. Didžiausia dovana – jūsų kompanija. Jūs rengiate vakarėlį, todėl būtų sąžininga šuniui skirti laiko, kad ir jis jaustųsi smagiai!

Informacija iš www.purina.lt

Pasidalink: