Elektroniniai viešojo
transporto bilietai

Grįžti į sąrašą

Elektroniniai viešojo transporto bilietai – tai patogus ir praktiškas būdas susimokėti už kelionę viešuoju transportu. Jums tereikia turėti elektroninę viešojo transporto bilietų kortelę. 
Elektroninio viešojo transporto kortelę galite įsigyti* ir papildyti Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos parduotuvių MAXIMA kasose, pažymėtose specialiais informaciniais ženklais.

*Išskyrus Klaipėdos el. korteles.

 

 

 

Specialus pasiūlymas Vilniaus mokyklų pradinukams

 


Primename, kad Vilniaus parduotuvių MAXIMA kasose galima įsigyti viešojo transporto metinį Pradinuko bilietą - už 10 eurų.
12 mėnesių (365 dienų) terminuotojo bilieto rūšis, skirta Vilniaus pirmų-ketvirtų klasių moksleiviams.

Šiuo transporto bilietu papildžius Vilniečio kortelę, bilietas įprastai (kaip ir visi kiti terminuotieji viešojo transporto bilietai) aktyvinamas viešojo transporto priemonėse: įlipus į autobusą ar troleibusą, pakanka Vilniečio kortelę pridėti po geltonojo komposterio ekranu ir sulaukti garsinio signalo. Bilietas bus aktyvintas, kai pasigirs garsinis signalas, o komposterio ekrane pasirodys laikas, iki kada galioja aktyvintas bilietas. Pavyzdžiui, jei 2016 m. rugsėjo 2 d. kortelė bus papildyta Pradinuko bilietu, ir jis tą pačią dieną bus aktyvintas, bilietas galios 12 mėnesių – iki 2017 m. rugsėjo 1 d. 23:59 val.

Kontrolieriui paprašius, moksleiviams reikia pateikti ir galiojantį pradinuko bilietą, ir moksleivio pažymėjimą.

 

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miesto viešojo transporto el. bilietus
galite įsigyti ir papildyti šiose MAXIMA parduotuvėse