Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
1 PAMPERS pakuotė = 1 paaukotos sauskelnės
Lietuvoje kasmet daugiau nei 1500 kūdikių gimsta anksčiau laiko – 22–36 nėštumo savaitę. Jiems reikia ne tik ypatingos medikų priežiūros, tėvų meilės, bet ir specialių ankstukams skirtų higienos priemonių.
 
Norintys padėti išspręsti pastarąjį iššūkį gali prisijungti prie lietuviškame prekybos tinkle „Maxima“ vykstančios akcijos – nuo kiekvienos įsigytos sauskelnių „Pampers“ pakuotės , vienerios, specialiai neišnešiotiems kūdikiams sukurtos sauskelnės keliaus pas tuos, kurie šiandien telpa savo mamos delne.

Anksčiau pasibeldęs, į delną telpantis vaikelis gali sverti vos 400 gramų, todėl jam reikia specialių, jo dydį atitinkančių, itin mažų sauskelnių. Ligoninės dažniausiai duoda pirmąsias sauskelnes, bet jos neretai būna per didelės – jas tenka kirpti, atlenkti.
Pernai prie paramos projekto prisidėjusių geradarių dėka Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Naujagimių ir naujagimių intensyvios terapijos skyriui padovanotas beveik 18 tūkst. eurų kainavęs dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatas. Jis skirtas transportiniam inkubatoriui naujagimių reanimobilyje. Šis aparatas padeda neišnešiotiems ir sergantiems naujagimiams iš aplinkinių miestelių saugiai atkeliauti į Šiaulius, o iš čia pasiekti perinatalinius centrus Kaune ir Vilniuje.

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti