Kortelės juridiniams asmenims

Prekybos plotų nuoma mūsų prekybos centruose

Mūsų prekybos centruose siūlome prekybos plotų nuomą įvairaus pobūdžio veikloms. Svarstote apie savo verslo plėtrą mūsų prekybos centruose ar norite pasidomėti nuomos galimybėmis? Kviečiame kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

Telefonas
8 659 43242
 
El. paštas
nuoma@maxima.lt

Tiekėjams

Nuolat sekame naujoves, domimės naujais produktais ir paslaugomis. Todėl visuomet esame atviri bendradarbiavimui su Lietuvos ir užsienio tiekėjais. Siūlykite mums savo produkciją ar pristatykite savo teikiamą paslaugą – prisijunkite prie mūsų ir tapkime patikimais partneriais, siekiančiais bendrų tikslų.

Mūsų įsipareigojimai Jums

SKAIDRUMAS

Kiekvieno „Maximos“ darbuotojo bendravimas su gamintojais ir tiekėjais grindžiamas aukščiausiais verslo etikos, profesiniais bei žmogiškaisiais standartais. Veiklą vykdome griežtai laikydamiesi įstatymų ir itin griežtai vengdami bet kokių galimų interesų konfliktų bei korupcijos atvejų.

SĄŽININGUMAS

Bendraudami, bendradarbiaudami ir derėdamiesi su gamintojais bei tiekėjais „Maximos“ darbuotojai vadovaujasi sąžiningumo, objektyvumo, abipusio pasitikėjimo principais bei šimtaprocentiniu visų, tarp jų ir žodinių, susitarimų laikymusi.

ATVIRUMAS

Formuodami geriausiai visų pirkėjų poreikius patenkinantį asortimentą, įsipareigojame būti dar atviresni pasiūlymams – net mažiausių prekių kategorijų asortimentą peržiūrėsime ne mažiau kaip keturis kartus per metus, taip sudarydami papildomų galimybių dažniau pasiūlyti naujovių.

GERANORIŠKUMAS

Įsipareigojame suteikti visą informaciją ir grįžtamąjį ryšį dėl priimtų sprendimų, susijusių su Jūsų siūlomų prekių atrinkimu, taip sudarant galimybes abipusiai naudingam ir rezultatyviam bendradarbiavimui.

TVARUMAS

Palaikome ir skatiname sprendimus, produktus bei iniciatyvas, susijusias su sveikesnės mitybos skatinimu, aplinkos ir išteklių tausojimu, lietuviškumo ir tautinių vertybių puoselėjimu, taip pat dėmesiu socialinės atskirties šalyje mažinimui.

DIALOGAS

Kartu su savo tiekėjais dirbame dėl to paties - mūsų pirkėjų, siūlydami geras kainas ir platų asortimentą, todėl įsipareigojame kartu spręsti kylančius iššūkius, be nutylėjimų ir korektiškai išsakyti, ir išgirsti visus lūkesčius, tuo didinant abipusį supratimą ir atrandant geriausius bei naudingiausius sprendimus.

LIETUVIŠKUMAS

Mūsų parduotuvėse net 80 proc. šviežio maisto yra lietuviškas, o lietuviškos prekės sudaro daugiau nei pusę visų parduodamų prekių. Siekdami ir toliau augti kartu su Lietuvos gamintojais ir tiekėjais, įsipareigojame išlaikyti lietuviškos kilmės prekių kiekį ir stengtis plėsti vietos gamintojų produkcijos skaičių asortimente.

Prekių ir paslaugų pirkimai

MAXIMA paslaugų ir prekių pirkimai vykdomi puslapyje www.mercell.lt. Šiame puslapyje rasite visus šiuo metu MAXIMA LT, UAB vidinėms reikmėms vykdomus pirkimus. Kilus klausimams kreipkitės el. pašto adresu konkursai@maxima.lt.