Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050
„Maisto bankas“
Grįžti į sąrašą

„Maisto bankas“

Gražiausias tradicijas sukuria ir didžiausius pokyčius atneša tikėjimas ir nuosekli veikla. „Maximos“ ir „Maisto banko“ bendradarbiavimas tęsiasi jau daugiau nei 15 metų. Per šį laikotarį „Maxima“ skyrė daugiau nei 240 tūkstančių eurų finansinės paramos, dar per 48 tūkst. eurų paaukojo prekybos tinklo pirkėjai „Maisto banko“ akcijų metu aukodami su skrajute.
„Maisto banko“ organizaciją „Maxima“ remia ištisus metus. 24 Lietuvos miestuose „Maisto banko“ atstovai iš „Maximos“ gauna maisto produktų, kuriuos atiduoda tiems, kuriems labiausiai trūksta. Taip skurdžiau gyvenančius žmones kelis kartus per savaitę pasiekia daržovės, vaisiai, duonos gaminiai ir ilgo galiojimo maisto produktai. Iki šiol per partnerystę su „Maisto banku“ „Maxima“ perdavė paramos maistu už daugiau negu 2 milijonus eurų.
 

Rudeninė akcija

 
Per rudeninę akciją su „Maximos“ lankytojais bendravo, produktus rinko, registravo ir transportavo beveik 3400 savanorių. „Maisto banko“ statistika rodo, kad maisto paaukoti nusprendęs parduotuvės lankytojas skurdžiau gyvenantiems žmonėms vidutiniškai skiria net tris prekes.
Per 2017-ųjų spalio pabaigoje vykusią akciją pirkėjai „Maisto bankui“ paaukojo daugiau negu 153 tūkstančius įvairių produktų, kurių bendra vertė viršijo 176 tūkst. eurų. Šis rezultatas buvo vienas didžiausių iš visų Lietuvos prekybos tinklų. „Maximos“ parduotuvėse surinkti produktai buvo paskirstyti per 173 organizacijas, kuriose paramą maisto produktais gavo daugiau nei 20 tūkst. žmonių.
 

Pavasarinė akcija

 
154 „Maximos“ parduotuvės Lietuvos miestuose ir miesteliuose 2018 metų pavasarį kvietė pirkėjus prisidėti prie „Maisto banko“ akcijos ir sukurti šiltą, jaukią, sočią šv. Velykų šventę skurdžiau gyvenančioms šeimoms.
Pasak „Maisto banko“ vadovės, per vieną akciją suaukotų maisto produktų užteko pamaitinti maždaug 52 tūkst. skurdžiai gyvenančių asmenų. Šeimoms maistas yra išdalinamas paketais, taip pat produktai keliauja į labdaros valgyklas, kur kasdien virsta šiltais ir sočiais pietumis.
 

„Maisto bankas“

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti