Nemokama infolinija (8-22 val.)
8 800 20050


„Tau ledai,
o Jiems delfinų pagalba"

Grįžti į sąrašąMoksliniais tyrimais įrodyta, kad bendravimas su delfinais ne tik džiugina, bet ir padeda žmonių savijautai, gerina pažinimo ir socialinius įgūdžius. 2019 m. jau antrą kartą buvo vykdoma socialinė akcija, kurios finale 15–ai šeimų, auginančių vaikus su specialiaisiais poreikiais, buvo padovanota delfinų terapija. Visą vasarą lietuviškame prekybos tinke „Maxima“ pirkę ledus „Klasika“ prisidėjo prie vaikų, kuriems to išties reikia, savijautos gerinimo.

Jau po pirmo užsiėmimo gerėja vaikų motorika, žvilgsnio sutelkimas, koordinacija, jie ima labiau savimi pasitikėti ir mokosi įveikti įvairias baimes. Terapija labai svarbi tiems, kurie serga psichikos ir elgesio arba nervų sistemos ligomis. Trejus metus vykdytas tyrimas įrodė ir teigiamą įtaką vaikų su autizmo sutrikimu psichosocialinei reabilitacijai – daugiau nei 80 proc. dalyvavusių vaikų jautė žymų pagerėjimą.

Naujienos Visos naujienos

Mūsų paslaugosVisos paslaugos

MAXIMOS dovanų kortelės ir čekiai Paskolos Bilietai į renginius Elektroninis bilietas TAX-FREE paslauga Pinigų išgryninimo paslauga
Sąskaitų išrašymas
Patogus būdas gauti sąskaitas faktūras
Plačiau
Naujienlaiškis
Užsakyti