Suteikite antrą kvėpavimą tam, kas svarbiausia.

Jau septintus metus vykstantis projektas „Mes – bendruomenė“ – tai iniciatyvų konkursas, skirtas prisidėti prie visos Lietuvos bendruomenių, kuriant alternatyvias edukacijos, laisvalaikio ir pramogų erdves, didinant neformalaus mokymosi ir užimtumo galimybes bei vystant edukacijos, kultūros, sporto infrastruktūrą. Šiemet „Maxima“ iš viso bendruomenių idėjų įgyvendinimui skirs rekordinę sumą pinigų – 100 tūkst. eurų.

Naujienos Visos naujienos

Tai, ko reikia Jūsų bendruomenei

Pildykite anketą ir gaukite iki 10 tūkst. eurų savo projekto finansavimui.

D.U.K

2020 m. „Mes – bendruomenė“ nugalėtojai

Domeikavos kaimo bendruomenės centras "Domeikavos širdis - skveras jungiantis kartas"

Antrasis kvėpavimas Domeikavos kaimo bendruomenei ypatingai svarbus, nes dauguma naujų gyventojų yra jaunos šeimos su vaikais, o Domeikavos kaimas yra didžiausias kaimas Lietuvoje, šiuo metu neturintis įgalintos žaliosios zonos, kur domeikaviečiai galėtų aktyviai leisti savo laisvalaikį.
Norisi sujungti Domeikavos kartas į vieną skverą, kuris įgytų naują antrą kvėpavimą ir sujungtų seną Domeikavos kartą su naująja karta.

Sigutėnų kaimo bendruomenė „ERDVĖ KRAŠTO PAVELDUI PUOSELĖTI“

Renovavus pačių sigutėniečių prieš 15 m. pastatytą pavėsinę, jos prieigas bei elektros bazę, būtų sudarytos sąlygos gaminti ir prezentuoti senovinius to krašto valgius. Patraukliai įrengta seklytėlė, kurioje kulinarinio paveldo skanautojus sutiktume su muzika, padėtų išsaugoti krašto savitumą, lietuviško vaišingumo, neformalaus bendravimo, etnografines, kitas senojo kaimo kultūros vertybes. Bendruomenė užsidirbtų lėšų veikloms, o iniciatyvūs provincijos žmonės pajustų savo pastangų prasmę ir vertę.